«ԱրմենՏել» ընկերությունը (ապրանքանիշը Beeline) հայտարարում է ֆիզիկական անձանց համար բջջային կապի «Ալֆա» և «Բետա» հետվճարային սակագնային նոր փաթեթների գործարկման մասին:
Միանալով «Ալֆա» սակագնային փաթեթին` բաժանորդը կստանա 300 ելքային րոպե և 500 ՄԲ բջջային ինտերնետ, իսկ «Բետա»-ին` 400 ելքային րոպե և 1024 ՄԲ բջջային ինտերնետ: «Ալֆա» և «Բետա» սակագնային փաթեթների ամսական վճարը կազմում է 3000 դրամ և 5000 դրամ համապատասխանաբար: Ելքային զանգերը դեպի ՀՀ և ԼՂՀ ֆիքսված հեռախոսացանցեր կազմում է 25 դրամ: «Ալֆա» և «Բետա» սակագնային փաթեթներում ելքային մեկ SMS-ի արժեքը Beeline ցանցում 5 դրամ է, ՀՀ այլ օպերատորների համարներին ուղարկված հաղորդագրության արժեքն կազմում է 15 դրամ, միջազգայինը` 20 դրամ:
«Նոր սակագնային փաթեթները նախատեսված են այն բաժանորդների համար, ովքեր շատ են շփվում և հաճախ զանգահարում ՀՀ և ԼՂՀ բջջային կապի բոլոր օպերատորներին, ինչպես նաև ակտիվորեն օգտվում են բջջային ինտերնետից: Կցանկանայի նշել, որ «ԱրմենՏել» ընկերությունը շարունակում է իրականացնել սոցիալական ուղղվածություն ունեցող սակագնային քաղաքականություն` առաջարկելով արդիական, խելամիտ, որակյալ և պարզ սակագներ, որոնք կօգնեն մեր հաճախորդներին իրականում գնահատել մեր ծառայությունների հարմարավետությունը և մատչելիությունը Beeline ծառայություններից օգտվելիս», – նշեց «ԱրմենՏել» ընկերության Գլխավոր Տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը, ասվում է ընկերության հաղորդագրության մեջ: «Ալֆա» և «Բետա» հետվճարային սակագնային փաթեթների բաժանորդներին հասանելի է «Beeline Bonus» ծրագիրը: Նոր սակագնային փաթեթների միացումը 0 դրամ է, անցումները բաց են: Հավելյալ տեղեկատվություն կարելի է ստանալ ընկերության մոտակա վաճառքի և սպասարկման գրասենյակում:

21 Август 2013 - 09:38 AMT
«АрменТел» предлагает новые тарифы для тех, кто часто звонит на номера всех мобильных операторов Армении и НКР
ЗАО «АрменТел» (торговая марка Beeline) объявляет о запуске новых постоплатных тарифных планов мобильной связи «Альфа» и «Бета» для физических лиц.
Подключившись к тарифным планам, абоненты получат 300 включенных минут и 500 МБ мобильного трафика в тарифном плане «Альфа» и 400 включенных минут и 1024 МБ мобильного трафика в тарифном плане «Бета». Абонентская плата тарифных планов «Альфа» и «Бета» составляет 3000 и 5000 драмов соответственно. Стоимость минуты звонка на фиксированные сети Армении и НКР составляет 25 драмов. Цена исходящего SMS в тарифных планах «Альфа» и «Бета» внутри сети Beeline — 5 драмов, на номера других мобильных операторов — 15 драмов, на международные номера — 20 драмов.
«Новые тарифные планы предназначены для абонентов, кто много общается и часто звонит на номера всех мобильных операторов Армении и НКР, а также активно пользуется мобильным интернетом. Хочу подчеркнуть, что компания «АрменТел» продолжает проводить социально направленную тарифную политику, предлагая инновационные, разумные, простые и качественные услуги и тарифы, которые помогут нашим клиентам по достоинству оценить легкость и выгоду пользованию продуктами Beeline», — отметил генеральный директор компании «АрменТел» Андрей Пятахин.
Абонентам тарифных планов «Альфа» и «Бета» доступна программа «Beeline Бонус». Стоимость подключения к новым тарифным планам составляет 0 драмов, переходы открыты, сообщает пресс-служба компании.