ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ը տեղեկացնում է, որ այսուհետ կարելի է պատվիրել Samsung Galaxy Note 3 երկար սպասված սմարթֆոնը մինչև սեպտեմբերի 27-ը (ներառյալ) ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի՝ Երևան, Ամիրյան 3 սպասարկման կենտրոնում և հեռախոսի S View պատյանը ստանալ նվեր: Բացի այդ՝ կարելի է ստանալ Samsung Galaxy Gear սմարթ-ժամացույցը՝ 50 % զեղչով ձեռք բերելու կտրոն*:
Samsung Galaxy Note 3 սմարթֆոնը ստեղծված է հարստացնելու օգտագործողի առօրյան գերժամանակակից ծառայությունների և տեխնոլոգիաների միջոցով, իսկ հսկայական էկրանի բացառիկ պայծառությունը լուսանկարների և տեսանյութերի դիտումը, էլեկտրոնային գրքերի ընթերցումը և մուլտիմեդիայի օգտագործումը դարձնում է պարզապես անմոռանալի, հայտնում է ընկերության մամլո ծառայությունը:
Ոճային Samsung Galaxy Gear ձեռքի սմարթ-ժամացույցը թույլ է տալիս մշտապես տեղեկանալ ստացվող զանգերի, հաղորդագրությունների, նամակների և հիշեցումների մասին, ցանկության դեպքում նաև զանգեր կատարել հենց սմարթ-ժամացույցից՝ ձայնային հրահանգով…
Samsung Galaxy Note 3 սմարթֆոնն արժե 335 000 դրամ:
ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի սպասարկման կենտրոնում ձեռք բերված սմարթֆոնի համար տրամադրվում է արտադրողի 12-ամսյա պաշտոնական երաշխիք:
Ցանկության դեպքում հեռախոսը կարելի է ձեռք բերել նաև ապառիկ:
* Samsung Galaxy Gear սմարթ-ժամացույցը վաճառքի կհանվի ս.թ. հոկտեմբերից:
Մանրամասն տեղեկություններ ստանալու համար կարելի է օգտվել www.mts.am կայքից կամ pda.mts.am բջջային կայքից, զանգահարել 111 անվճար հեռախոսահամարով, հաղորդակցվել մեզ հետ «111 օնլայն» պորտալի միջոցով, կամ այցելել մեր սպասարկման կենտրոններից որևէ մեկը:

20 September 2013 - 12:29 AMT
VivaCell-MTS has announced that long-expected Samsung Galaxy Note 3 smartphone in already in Armenia and will available for preorder through Sept 27 at VivaCell-MTS Amiryan 3 service center in Yerevan.
The buyers will get S View cover as a gift and a coupon for 50 % discounted purchase of the Samsung Galaxy Gear smartwatch to be available starting October 2013, the company said in a press release.
Samsung Galaxy Note 3 is designed to make the user’s life richer with state-of-the-art services and technologies, and the exceptionally bright and huge display turns the photo and video watching, ebook reading and multimedia usage into an unforgettable experience.
The stylish Samsung Galaxy Gear smartwatch lets the user get notifications about the incoming calls, text messages, correspondence and reminders and even make calls with voice commands right from the watch.
Samsung Galaxy Note 3 smartphone costs AMD 335 000.
The smartphone bought at the VivaCell-MTS service center is under the 12-month official guarantee of the manufacturer. It can also be obtained on credit.