«Առէկսիմբանկ-Գազպրոմբանկի խումբ» ՓԲԸ-ն մասնակցել է «Իմ ֆինանսների միամսյակ ծրագրին»: Հոկտեմբեր ամսվա ընթացքում Հանրապետության առևտրային բանկերի շրջանում անցկացվեց «Իմ ֆինանսների միամսյակ» խորագրով ծրագիրը: Այն նվիրված էր քաղաքացիներիշրջանում ֆինանսաբանկային ոլորտի ծառայությունների վերաբերյալ իրազեկության բարձրացմանը, բանկերի կողմից հատուկ ծառայությունների և պրոդուկտների ներկայացմանը: «Առէկսիմբանկ-Գազպրոմբանկի խումբը» մասնակցեց միամսյակի շրջանակներում կազմակերպված բոլոր միջոցառումներին և տոնակատարություններին Երևանում, Գյումրիում,Վանաձորում, Աբովյանում, Արտաշատում և Էջմիածնում: Ցուցահանդեսների ընթացքում այցելուներին առաջարկվեցին անվճար MasterCard Standard տիպի միջազգային վճարայինքարտեր` 1 տարի ժամկետով և 1% cash-back-ի հնարավորությամբ, սպասարկման սրահներում զեղչեր ստանալու և բազում նվերներ ձեռք բերելու արտոնություններով: Բացի այդ,միամսյակի շրջանակներում Բանկի գլխամասային գրասենյակում անցկացվեց հատուկ էքսկուրսիա Բանկի աշխատակիցների երեխաների համար` «Ուզում եմ աշխատել բանկում»ընդհանուր կարգախոսի ներքո, հայտնում է ընկերության մամլո ծառայությունը:
Միամսյակի շրջանակներում կազմակերպված միջոցառումները համընկան նաև Բանկի 15-ամյակի տոնակատարությունների հետ: Հոբելյանական տարվա ընթացքում իր 15-ամյահոբելյանի առթիվ Բանկն անցկացրեց մի շարք ակցիաներ և տոնական միջոցառումներ, որոնց շրջանակներում հաճախորդներին շնորհվեցին նվերներ և սպասարկման արտոնյալպայմաններ: Միամսյակը եզրափակվեց սույն թվականի հոկտեմբերի 31-ին` Հյուսիսային պողոտայում կազմակերպված բացօթյա ցուցահանդեսով:

7 Ноябрь 2013 - 06:37 AMT
ЗАО «Арэксимбанк-группа Газпромбанка» принял участие в программе «Мой месяц финансов». Программа проводилась среди коммерческих банков республики в течение всего октября. Основной целью программы являлось повышение уровня финансовой грамотности среди граждан Армении, а также ознакомление с новыми услугами и продуктами, предлагаемыми банками страны.
«Арэксимбанк-группа Газпромбанка» принял участие во всех выставках и общественных мероприятиях, организуемых в рамках месячника, и проходивших в Ереване, Гюмри, Ванадзоре, Абовяне, Арташате и Эчмиадзине. Посетителям выставок были предложены, в частности, бесплатные международные платежные карты MasterCard Standard «Арэксимбанка» со сроком действия 1 год и услугой cash-back 1%, а также с возможностью получения скидок и различных подарков в пунктах обслуживания карт. Кроме этого, в головном офисе была организована ознакомительная экскурсия для детей сотрудников под общим лозунгом «Хочу работать в банке».
Мероприятия, организуемые в рамках программы «Мой месяц финансов», совпали с празднованием 15-летия «Арэксимбанка», говорится в сообщении пресс-службы банка. В течение всего юбилейного года банк проводит различные акции и праздничные мероприятия, приуроченные к этой дате, в рамках которых клиенты получают подарки и льготные условия обслуживания. Месячник завершился 31-ого октября открытой выставкой на Северном проспекте.