Դեկտեմբերի 25-ին «Առէկսիմբանկ-Գազպրոմբանկի խումբ» ՓԲԸ-ն պարգևատրեց MasterCard միջազգային վճարային համակարգի հետ համատեղ անցկացված ակցիայի հաղթողներին, հայտնում է ընկերության մամլո ծառայությունը:
Ակցիային մասնակցեց մոտ 2606 քարտապան, որոնցից ընտրվեցին նշված ժամանակահատվածում ամենամեծ քականությամբ և գումարով անկանխիկ վճարումներ իրականացրած 45 քարտապան: Վերջիններիս հանձնվեցին թանկարժեք մրցանակներ` IPAD-ներ, թվային տեսախցիկներ, IPOD-ներ և այլն: Ամենաակտիվ քարտապանն արժանացավ գլխավոր մրցանակին`Iphone 5:
Հիշեցնենք, որ հատուկ ակցիան անցկացվում էր սեպտեմբերի 2-ից մինչև նոյեմբերի 29-ը և նվիրված էր Առէկսիմբանկի 15-ամյա հոբելյանին: Նշված ժամանակահատվածում ցանկացողներին տրամադրվեցին MasterCard Standard չիպային քարտեր 1 տարի գործողության ժամկետով, առանց չնվազող մնացորդի և տարեկան սպասարկման վճարի` հաճախորդի կողմից նշված արժույթով: Միաժամանակ տրամադրվեցին MasterCard Gold ոչ չիպային քարտեր` 1 տարի գործողության ժամկետով, առանց չնվազող մնացորդի և 2000 դրամ տարեկան սպասարկման վճարով: Հանրապետության տարբեր առևտրային կետերում բանկի քարտերով իրականացված յուրաքանչյուր անկանխիկ գործարքի դիմաց ակցիայի մասնակիցներին հաշվեգրվեցին համապատասխան միավորներ, որոնց արդյունքներով էլ ընտրվեցին հաղթողները:

26 Декабрь 2013 - 06:41 AMT
«Арэксимбанк-группа Газпромбанка» и MasterCard определили победителей акции среди активных картодержателей
25 декабря в ЗАО «Арэксимбанк-группа Газпромбанка» состоялось награждение победителей акции, проводимой банком совместно с международной платежной системой MasterCard.
В акции приняли участие 2606 человек, из которых были выбраны 45 картодержателей, осуществивших в этот период наибольшее количество безналичных платежей на самые большие суммы. Им вручены ценные призы – IPAD-ы, цифровые видеокамеры, IPOD-ы и др. Самый активный картодержатель удостоен главного приза – Iphone 5, сообщает пресс-служба банка.
Специальная акция, проходила со 2 сентября по 29 ноября и была приурочена к 15-летней годовщине Арэксимбанка. В этот период желающим предоставлялись чиповые карты MasterCard Standard со сроком действия 1 год, без неснижаемого остатка, платы за годовое обслуживание и в указанной клиентом валюте, а также нечиповые карты MasterCard Gold без неснижаемого остатка, платой за годовое обслуживание 2000 драмов, со сроком действия 1 год. За каждую совершенную безналичную операцию по карте банка в торговых точках республики участникам акции начислялись баллы, по результатам которых и были определены победители.