14 May 2014 - 06:51 AMT
«Առէկսիմբանկ-Գազպրոմբանկի խումբը» սկսել է տրամադրել cash-back ծառայություն VISA համակարգի քարտապաններին: Առևտրային կետերում տեղադրված բանկի POS-տերմինալների միջոցով անկանխիկ գործարքներ իրականացնելիս Առէկսիմբանկի բոլոր VISA քարտապաններին տրամադրվում է 1% cash-back: Նախկինում տվյալ ծառայությունը հասանելի էր միայն MasterCard քարտապաններին:
Ավելի վաղ բանկից հայտնել էին, որ տուրիստական սեզոնին ընդառաջ «Առէկսիմբանկ-Գազպրոմբանկի խումբ» ՓԲԸ-ն առաջարկում է զեղչեր և անվճար պլաստիկ քարտեր: Ակցիայի շրջանակներում ճանապարհորդական ապահովագրության փաթեթ գնող հաճախորդներին բանկը տրամադրում է 1 տարի ժամկետով MasterCard Gold և VISA Gold տեսակի ոչ չիպային վճարային քարտ` առանց սպասարկման վճարի, չնվազող մնացորդի և համաձայն հաճախորդի կողմից նշված արժույթի, ինչպես նաև 50 % զեղչ բանկի գլխամասային գրասենյակում և «Նալբանդյան» մասնաճյուղում գտնվող 75x310x435 և 175x310x435 չափի պահատեղերի վարձակալության համար: Տվյալ ակցիան գործում է մինչև հոկտեմբերի 15-ը:

«Арэксимбанк-группа Газпромбанка» начал предоставлять услугу «cash-back» для владельцев карт VISA. Держателям карт VISA Арэксимбанка при осуществлении безналичных операций через POS-терминалы Банка, расположенные в торговых точках, предоставляется 1% «cash-back». До этого услугой «cash-back» при безналичной оплате покупок в торговых точках могли пользоваться только держатели карт MasterCard.
Ранее в банке сообщили, что к началу туристического сезона «Арэксимбанк-группа Газпромбанка» предлагает значительные скидки и бесплатные пластиковые карты. В рамках акции клиентам, приобретающим пакет на страхование поездок, банк бесплатно предоставит нечиповые карты MasterCard Gold и VISA Gold в указанной ими валюте, со сроком действия 1 год, без неснижаемого остатка и платы за годовое обслуживание. Кроме этого Банк предоставит 50% скидку на аренду сейфовых ячеек, размером 75х310х435 и 175х310х435 в Головном офисе и филиале Банка «Налбандян». Срок действия данной акции до 15 октября.