«Առէկսիմբանկ-Գազպրոմբանկի խումբ» ՓԲԸ-ն առաջարկում է ֆիզիկական անձանց համար նախատեսված «Կլասիկ-Պլյուս» ժամկետային ավանդ` առանց պայմանագրի երկարաձգման և գումարի ավելացման հնարավորության: «Կլասիկ-Պլյուս» ավանդատեսակը տրամադրվում է հետևյալ պայմաններով` ավանդի ժամկետը – 30, 60, 90, 180 օր, ավանդի արժույթը – ՀՀ դրամ, տոկոսադրույքը – 12%, 13%, 14%, 16%-17% (հատուկ պայմաններով)` կախված ավանդի ժամկետից, նվազագույն գումարը – 100 000 ՀՀ դրամ:
Ավանդը կարող է բացվել ֆիզիկական անձ հաճախորդի անունով, լիազորագրով կամ հօգուտ երրորդ անձի: «Կլասիկ-Պլյուս» ժամկետային ավանդն ընդունվում է մինչև 2015-ի մայիսի 19-ը:

7 Май 2015 - 11:52 AMT
ЗАО «Арэксимбанк-группа Газпромбанка» предлагает новый депозитный продукт для физических лиц – срочный вклад «Классик-Плюс» без условия продления договора и возможности увеличения суммы вклада. «Классик-Плюс» принимается на следующих условиях: срок вклада – 30, 60, 90, 180 дней, валюта вклада – Драмы РА, процентная ставка – 12%, 13%, 14% и 16%-17% (на особых условиях) в зависимости от срока вклада, проценты выплачиваются в конце срока депозита. Минимальная сумма взноса – 100 000 драмов РА.
Как сообщает пресс-служба банка, вклад может быть открыт на само физическое лицо, по доверенности или в пользу третьего лица. Вклады принимаются до 19 мая 2015 года.