25 Սեպտեմբեր 2015 - 12:15 AMT
Ամերիաբանկի կողմից առաջարկվող էքվայրինգի ծառայությունը մեծ արձագանք է ստացել բոլոր այն ընկերությունների շրջանում, որոնք ցանկանում են զարգացնել իրենց բիզնեսն ինտերնետ միջավայրում: Բանկի կողմից առաջարկվող vPOS-ը հնարավորություն է ընձեռում իրականացնել շուրջօրյա վաճառքներ և ձեռք բերել հաճախորդներ աշխարհի տարբեր վայրերից:
Բանկն առաջարկում է ծրագրային ամբողջական, պատրաստի լուծում, ինչն ազատում է ծրագրավորման, կարգաբերման բարդ և ժամանակատար խնդիրներից:
Նշենք նաև, որ հետագա ծրագրային անհրաժեշտ թարմացումները իրականացնում է Բանկը, ինչը հաճախորդներին թույլ է տալիս խուսափել ծրագրավորման հետ կապված հետագա սպասարկումից: Ծրագիրը տեղադրվում է անվճար և շատ սեղմ ժամկետում, հայտնում է բանկի մամուլի ծառայությունը:
Ամերիաբանկի vPOS ծրագրից օգտվելու հնարավորությունները և ծրագրի առավելությունները ներկայացնում է Ամերիաբանկի Վճարային քարտերի սպասարկման բաժնի ղեկավար Տիգրան Հովհաննիսյանը:

25 Сентябрь 2015 - 13:17 AMT
Программа Америабанка vPOS позволяет круглосуточно осуществлять продажи и находить клиентов в различных точках мира, передает пресс-служба банка.
«Предлагаемая Америабанком услуга эквайринга получила большой отклик среди тех компаний, которые хотят развивать свой бизнес в интернете», – отмечается в сообщении.
Банк предлагает единое и готовое программное решение, что освобождает от необходимости решать сложные и длительных задач по программированию. Программа устанавливается бесплатно в сжатые сроки.
В пресс-службе отметили также, что дальнейшие необходимые программные обновления банк берет на себя, что позволяет клиентам избежать дальнейшего обслуживания, связанного с программированием.
О возможностях использования программы Америабанка vPOS и о ее преимуществах рассказывает руководитель отдела обслуживания платежных карт Америабанка Тигран Ованнисян, передает АРКА.