19 Հոկտեմբեր 2017 - 10:52 AMT
Ամերիաբանկը, որը հանդես է եկել Հայաստանի ArCa և Ռուսաստանի Mir վճարային համակարգերի ինտեգրման գործընթացում որպես փոխհաշվարկային բանկ, առաջարկում է ArCa Mir վճարային քարտի ճկուն և մրցունակ պայմաններ:
Ամերիաբանկի ArCa MIR վճարային քարտերն ունեն մի շարք առավելություններ ֆինանսական շուկայում, մասնավորապես. քարտի սպասարկման ցածր վճար, անվճար կանխիկացում Ամերիաբանկի բանկոմատներում, Ամերիաբանկում, ինչպես նաև Ամերիաբանկի բանկոմատներով, քարտին գումարի անվճար մուտքագրում, 10.000 ՀՀ դրամից բարձր գումարով գործարքների դեպքում կարճ հաղորդագրության անվճար ուղարկում: Քարտը հնարավոր է պատվիրել նաև առցանց, անմիջապես Ամերիաբանկի կայքից:
ArCa Mir վճարային քարտը, որը սպասարկվում է Հայաստանի Հանրապետությունում և Ռուսաստանի Դաշնությունում, հնարավորություն է ընձեռում գումարներ կանխիկացնել և մուտքագրել քարտին նաև այն բոլոր երկրներում, որտեղ սպասարկվում են Mir վճարային համակարգի քարտերը, հայտնում է բանկի մամուլի ծառայությունը:
Ամերիաբանկը հասանելի է իր հաճախորդներին 24/7 ռեժիմով և աշխարհի ցանկացած վայրում ArCa Mir վճարային քարտի հետ կապված ցանկացած խնդրի դեպքում քարտապանները կարող են շուրջօրյա ռեժիմով զանգահարել Ամերիաբանկ 561111 հեռախոսահամարով և ստանալ անհրաժեշտ աջակցություն:

19 Октябрь 2017 - 12:32 AMT
Америабанк, который выступает как взаиморасчетный банк в процессе интеграции платежных систем ArCa Армении и Mir России, предлагает конкурентные и гибкие условия платежных карт ArCa Mir.
Как сообщает пресс-служба банка, карта Америабанка ArCa MIR имеет ряд преимуществ на финансовом рынке, в частности, низкая комиссия по обслуживанию карты, бесплатное обслуживание в банкоматах Америабанка, а также бесплатное начисление сумм на карту через Америабанк и через банкоматы банка. Также предоставляется возможность бесплатного получения SMS сообщений при осуществлении сделок на суммы более 10 000 драмов. Карту возможно заказать также онлайн, непосредственно с сайта Америабанка.
Платежная карта ArCa Mir, которая обслуживается в Армении и РФ, предоставляют возможность обналичивать и начислять средства также во всех тех странах, где обслуживаются карты платежной системы Mir.
Америабанк доступен своим клиентам в режиме 24/7 и в случае проблем и вопросов с ArCa Mir в любой точке мира картодержатели могут в круглосуточном режиме позвонить по номеру 56 11 11, получив необходимое содействие.