Ամերիաբանկը մեկնարկում է «Սմարթ հաշիվ՝ սմարթ հեռախոս» գովազդային արշավը: Արշավի շրջանակում այն հաճախորդները, ովքեր նոյեմբերի 4-ից մինչև դեկտեմբերի 3-ը ներառյալ կբացեն «Սմարթ» հաշիվ Ամերիաբանկում և կմասնակցեն գովազդային վիճակախաղին, կստանան հնարավորություն շահելու IPhone X սմարթֆոն:
Նշված ժամանակահատվածում «Սմարթ» հաշիվ բացած բոլոր հաճախորդներին մինչև դեկտեմբերի 10-ը SMS հաղորդագրությամբ կուղարկվի հերթական համար, և դեկտեմբերի 11-ին կայանալիք վիճակահանության արդյունքում կընտրվի երջանիկ հաղթողը:
Հաղթող մասնակցի հերթական համարը կհրապարակվի Բանկի պաշտոնական կայքում և ֆեյսբուքյան էջում, հաղթող հաճախորդի հետ կապ կհաստատվի Բանկում գրանցված հեռախոսահամարով և/կամ էլ. փոստով: Գովազդային արշավի շրջանակում հաշիվ բացած բոլոր հաճախորդները կստանան MasterCard Gold վճարային քարտ՝ անվճար սպասարկմամբ:

Америабанк запускает рекламную кампанию «Смарт-счет – смартфон». Об этом сообщает пресс-служба банка.
В рамках кампании, клиенты, открывшие «Смарт» счет в Америабанке с 4 ноября по 3 декабря 2019 года, включительно, примут участие в рекламном розыгрыше и получат возможность выиграть смартфон iPhone X.
Всем клиентам, открывшим «Смарт» счет в течение указанного выше периода времени, до 10 декабря будут отправлены SMS- сообщения с порядковыми номерами. По итогам розыгрыша, который состоится 11 декабря, из этих номеров будет выбран один счастливый победитель.
Выигрышный номер будет размещен на официальном сайте и на Facebook странице, а с выигравшим сотрудники Банка свяжутся по телефонному номеру и/или адресу электронной почты, зарегистрированному в Банке. Все клиенты, открывшие счет в рамках рекламной кампании, получат платежную карту MasterCard Gold с бесплатным обслуживанием.