PornHub կայքը բոլոր երկրների բնակիչներին անվճար պրեմիում աքաունթներ է տրամադրել՝ զսպելու համար COVID-19 կորոնավիրուսային վարակի տարածումը, գրում է Meduza-ն։
«PornHub-ը հորդորում է աշխարհի մարդկանց մնալ տանը՝ նվազեցնելու համար կորոնավիրուսի տարածումը անվճար պրեմիում-հասանելիությամբ ինքնամեկուսացման հաշվին»,- ասվում է կայքի հաղորդագրության մեջ:
Պրեմիում աքաունթ կարելի է ստանալ մինչև ապրիլի 23-ը։
COVID-19 պանդեմիայի և տարբեր երկրներում սահմանափակող միջոցների կիրառման ֆոնին PornHub-ը մարտին պրեմիում-հասանելիություն էր տրամադրել Իտալիայի, Ֆրանսիայի և Իսպանիայի բնակիչներին, որից հետո այդ երկրներում շեշտակի աճել էր կայքէջի այցելությունների ցուցանիշը։

24 Март 2020 - 09:55 AMT
Крупнейший порносайт мира PornHub призвал всех оставаться дома и бесплатно предоставил жителям всех стран премиум-аккаунты. Как отмечается в сообщении компании, это сделано, чтобы сдержать распространение коронавирусной инфекции COVID-19.
«PornHub призывает людей во всем мире оставаться дома, чтобы сгладить кривую коронавируса за счет самоизоляции с бесплатным премиум-доступом», – говорится в сообщении компании.
Бесплатный доступ к премиум-аккаунту можно получить до 23 апреля.
Всемирная организация здравоохранения 11 марта объявила вспышку новой коронавирусной инфекции COVID-19 пандемией. По последним данным, общее число зараженных в мире превысило 381,000. Скончались более 16,500 человек, выздоровели – более 101,000.