12 Հոկտեմբեր 2021 - 07:05 AMT
Hexact տեխնոլոգիական ընկերությունը գործարկել է Hexowatch-ի նոր` կատարելագործված տարբերակը։ Hexowatch V3.0 համալրված է կատարելագործված մոնիտորներով, residential proxy-ներով և թարմացված ինտերֆեյսով։
Hexowatch-ի օգտատերերի քանակը հասել է մոտ 30,000-ի։ Հարթակն օրական սպասարկում է 6 միլիոն մոնիտորինգի հարցում։ Միջին վճարող հաճախորդը Hexowatch-ի միջոցով ամսական 31-ից ավելի ժամ է խնայում։
«Hexowatch V3.0-ն իր 13 կատարելագործված մոնիտորներով օգտատերերին հնարավորություն է տալիս հետևել գրեթե ամեն ինչին»,- նշել է Hexact-ի հիմնադիր տնօրեն Ստեփան Ասլանյանը։
Hexact-ի էկոհամակարգը երեք հիմնական հարթակից է բաղկացած։ Hexometer-ը ապահովում է կայքերի 24/7 մոնիտորինգ։ Hexowatch-ը արհեստական բանականությամբ համալրված օգնական է՝ ցանկացած կայքի տեսողական, բովանդակային, կոդի, տեխնոլոգիական, հասանելիության կամ գների փոփոխությունների մոնիտորինգի համար:
Իսկ Hexomatic-ը հնարավորություն է տալիս օգտագործել ինտերնետը՝ որպես տվյալների սեփական աղբյուր, օգտագործել արհեստական բանականության ամենաբարդ ծառայություններն ու մարդկային օգնականների բազմամարդ թիմ՝ կրկնվող ու ժամանակատար առաջադրանքներն ավտոմատացնելու համար:

Hexact, Inc. has launched a new and improved version of Hexowatch featuring a brand new UI and platform improvements including: upgraded crawling, browser tech and an optional residential proxy add-on, ideal to monitor websites that employ more complex countermeasures or to check pages from over 80+ different locations around the world.
Hexowatch empowers over 30,000 users, performing over 6 million monitoring checks daily. On average, paid customers save over 31 hours a month by automating change monitoring via Hexowatch.
"Featuring 13 different types of monitors, Hexowatch is your recon drone sidekick that helps you monitor almost everything on the web.", said Stepan Aslanyan, Founding Director of Hexact.
Hexact, Inc. provides cloud based intelligence to businesses of all sizes via three core platforms: Hexometer provides 24/7 proactive website monitoring. Hexowatch is an AI sidekick to monitor any website for visual, content, source code, technology, availability or price changes.
Hexomatic, meanwhile, is a no-code, work automation platform that enables you to harness the internet as your own data source, leverage the most sophisticated AI services, and a crowdsourced team of human assistants to automate time-consuming tasks.