25 Մարտ 2009 - 07:32 AMT
«Կոնվերս բանկ» ՓԲԸ-ն մարտի 23-ից մինչեւ հունիսի 23-ը կազմակերպում է նոր տեսակ «Զարթոնք» ժամկետային ավանդի ընդունման ակցիա: Ավանդներն ընդունվում են ՀՀ դրամով եւ ԱՄՆ դոլարով: Նվազագույն գումարը` 150 հազար ՀՀ դրամ, կամ 500 ԱՄՆ դոլար, ժամկետը` 6 ամիս, մեկ տարի: Տոկոսադրույքը. ՀՀ դրամով 6 ամիսը` 10 տոկոս, մեկ տարին` 13 տոկոս, իսկ ԱՄՆ դոլարով 6 ամիսը` 7 տոկոս, մեկ տարին` 9 տոկոս: Տոկոսադրույքի վճարումը կատարվում է ամեն ամիս:
«Զարթոնք» նոր տեսակի ժամկետային ավանդ ներդնող ավանդատուների միջեւ կանցկացվի խաղարկություն, որի արդյունքում ավանդատուներին սպասվում են տարատեսակ հաճելի անակնկալներ, նվերներ:
Ակցիայի ընթացքում, բանկի աշխատակիցների շրջանում կկիրառվի բոնուսային համակարգ: Հիշեցնենք, որ բանկի որդեգրած քաղաքականության համաձայն` պարբերաբար անցկացվող ակցիաների արդյունքում գլխավոր մրցանակի արժանացած բանկի հաճախորդները շահել են ուղեւորություն դեպի Դիսնեյ Լենդ, Թուրին, Եգիպտոս, իսկ բոնուսային համակարգը մեծ ոգեւորություն է առաջացրել աշխատակիցների շրջանում:

25 Март 2009 - 07:32 AMT
«Конверс Банк» организует новую акцию для депозитов «Зартонк», которая продлится до 23 июня. Об этом сообщает маркетинговая служба банка. Согласно сообщению, депозиты будут привлекаться в драмах и долларах США, минимальная сумма составляет 150 тысяч драмов или $ 500 на срок – 6 месяцев или 1 год. При этом процентная ставка для вкладов в драмах составит 10 % -на срок в 6 месяцев и 13 % – на срок в 1 год. Процентная ставка для вкладов в долларах составит 7 % – на срок в 6 месяцев и 9 % – на срок в 1 год. Выплата процентов по вкладам будет производиться ежемесячно.
Между вкладчиками нового депозита «Зартонк» будет проведен розыгрыш, в результате которого они получат различные сюрпризы и подарки. В рамках акции среди сотрудников банка будет применена бонусная система.