Ապրիլի 7-ին` մայրության, գեղեցկության եւ սիրո տոնին ընդառաջ, Արարատբանկը նոր հնարավորություն է ընձեռել իր բոլոր հաճախորդներին` թողարկելով բացառիկ հնարավորությամբ «ՆՎԵՐ ՔԱՐՏ»: Ինչպես հաղորդում է Արարատբանկի մամլո ծառայությունը, Բանկի նոր «ՆՎԵՐ ՔԱՐՏԸ» այն նվիրողին հնարավորություն է ընձեռում քարտի վրա տպագրելու այն նվեր ստացողի անունը եւ հենց քարտի վրա դրոշմելու իր սիրելիին ուղղված ցանկացած բարեմաղթանք, որը քարտատիրոջ հետ կլինի քարտի գործողության ողջ ժամանակահատվածում` մեկ տարի: Ընդհանրապես, այս «ՆՎԵՐ ՔԱՐՏԸ» լավագույն միջոցն է ոչ միայն ապրիլի 7-ի, այլ ցանկացած պահի` հարսանյաց հանդեսների, մարդու կյանքում այլ նշանակալից իրադարձությունների ժամանակ ընդգծելու նվիրելու այն մշակույթը, որ վաղուց ընդունված է ժամանակակից աշխարհում: Այս քարտն Արարատբանկը տրամադրում է անվճար: Անվճար է իրականացվում նաեւ քարտային հաշվի բացումն ու վարումը: Քարտի տարեկան սպասարկման վարձն ընդամենը 1500 ՀՀ դրամ է:
Այս քարտն ունի եւս մեկ առավելություն: Այն թույլ է տալիս քարտը նվեր ստացողին ոչ միայն իրականացնել անկանխաիկ գործարքներ, այլեւ ստանալ կանխիկ արժույթ Հայաստանի եւ Լեռնային Ղարաբաղի բոլոր բանկոմատներից եւ կանխիկացման կետերից: Արարատբանկի նոր «ՆՎԵՐ ՔԱՐՏԸ» հնարավոր է ստանալ ոչ միայն բանկի գլխավոր գրասենյակից, այլ նաեւ բանկի բոլոր 25 մասնաճյուղերից Երեւանում եւ մարզերում:

25 Март 2009 - 17:18 AMT
Араратбанк в канун праздника материнства, красоты и любви, который отмечается в Армении 7 апреля, предлагает всем своим клиентам новую карту “НВЕР КАРТ” (Карта-подарок) с исключительными возможностями. Как сообщает пресс-служба Араратбанка, новая карта предоставляет возможность напечатать на ней имя получателя и любые пожелания в адрес любимого человека. При этом предоставление карты, открытие и ведение счета осуществляются бесплатно. Годовое обслуживание карты составляет всего 1500 драмов.
В сообщении также отмечается, что у карты есть еще одно преимущество, которое дает возможность ее получателю не только осуществлять безналичные сделки, но и получать наличные средства из любых банкоматов и точек обналичивания Армении и Нагорного Карабаха.
Новую подарочную карту Араратбанка можно получить как в центральном офисе, так и во всех 25 филиалах Еревана и областей.