30 Հունիս 2022 - 12:19 AMT
Mastercard Standard և Mastercard Gold պատվիրելու դեպքում IDBank-ն արտոնյալ պայմաններով վարկային գիծ է տրամադրում
Հուլիսի 1-ից մինչև հոկտեմբերի 1-ը IDSalary փաթեթի շրջանակում IDBank Mastercard Standard և Mastercard Gold քարտեր պատվիրելու դեպքում Ձեր՝ վարկային գծի դիմաց վճարած տոկոսագումարներից կստանաք 50% քեշբեք:
Սա նշանակում է, որ «Պրոֆի» վարկային գծից, ինչպես կանխիկ, այնպես էլ անկանխիկ օգտվելիս, արշավի ընթացքում վճարված տոկոսագումարների կեսը Բանկը կվերադարձնի հաճախորդին։
Անհրաժեշտ պայմաններն են՝
– Պատվիրել Mastercard Standard և Mastercard Gold հուլիսի 1-ից հոկտեմբերի 1-ն ընկած ժամանակահատվածում,
– Հուլիսի 1-ից հոկտեմբերի 1-ը ակտիվացնել «Պրոֆի» վարկային գիծ,
– Մինչև հոկտեմբերի 1-ը վճարել կուտակված տոկոսագումարները,
– Չունենալ ժամկետանց պարտավորություններ,
– Վարկային գիծը պետք է լինի գործող քեշբեքի տրամադրման օրվա դրությամբ,
– Քեշբեքից օգտվելու համար հավելյալ գործողություններ չեն պահանջվում, անհրաժեշտ չէ դիմում ներկայացնել Բանկ։
Քեշբեքը կտրամադրվի մեկ անգամ արշավի ավարտից հետո 15 աշխատանքային օրվա ընթացքում։
Փաթեթի շրջանակում Mastercard Standart քարտերը տրամադրվում են անվճար, իսկ Mastercard Gold քարտերն առցանց պատվիրելու դեպքում գործում է 20% զեղչ առաջին տարվա սպասարկման վճարի համար։

С 1 июля по 1 октября, в рамках пакета IDSalary, заказав карты IDBank Mastercard Standard и Mastercard Gold вы получите кэшбэк 50% от уплаченных процентов по кредитной линии, сообщает пресс-служба банка.
Это означает, что при использовании кредитной линии «Профи», как в наличной, так и в безналичной форме, Банк вернет половину процентов, уплаченных вами в ходе акции.
Необходимые условия:
– Заказать Mastercard Standard и Mastercard Gold с 1 июля по 1 октября,
– Активировать кредитную линию «Профи» с 1 июля по 1 октября,
– Оплатить начисленные проценты до 1 октября,
– Отсутствие просроченной задолженности,
– Кредитная линия должна быть действительна на дату кэшбэка,
– Никаких дополнительных действий для использования кэшбэка не требуется, не нужно подавать заявку в Банк.
Кэшбэк предоставляется один раз в течение 15 рабочих дней после окончания акции. В рамках пакета карты Mastercard Standart предоставляются бесплатно, а при онлайн заказе карт Mastercard Gold действует скидка 20% за первый год обслуживания.