23 Նոյեմբեր 2022 - 07:11 AMT
IDBank-ի «Մալաթիա» մասնաճյուղը վերաբացվել է․ նոր մասնաճյուղը լիովին համապատասխանում է IDBank-ի նորարար մոտեցմանն ու ծառայում է հաճախորդների հարմարավետ սպասարկմանը։
Րաֆֆու փողոցի 39/61 հասցեում վերաբացվող «Մալաթիա» մասնաճյուղում ստեղծված են բոլոր պայմանները հաճախորդների բարձրակարգ սպասարկումն ապահովելու համար, իսկ նորարար միջավայրն ու տեխնոլոգիական լուծումներն էլ ավելի հաճելի կդարձնեն այցելությունը Բանկ:
Կարևորելով հաճախորդների հարմարավետությունը՝ մասնաճյուղում կգործի նաև IDBanking 24/7 սպասարկման գոտի, որի միջոցով կարելի է միայն մուտքագրելով հեռախոսահամար, փոխանցում կատարել IDBank-ի հաշվեհամարի, համալրել իրավաբանական անձի հաշիվը, ինչպես նաև շուրջօրյա օգտվել հարյուրավոր ծառայություններից՝ կանխիկի մուտքագրում/ ելքագրում, հաշիվների համալրում, կոմունալ վճարումներ և շատ ավելին։
IDBank-ի մանրածախ բիզնեսի գծով տնօրեն Սուրեն Մարգարյանի խոսքով՝ մասնաճյուղային ցանցի կատարելագործումը միտված է հաճախորդների գոհունակության բարձրացմանն ու հարմարավետ սպասարկումն ապահովելուն։
«Որպես թվային բանկ IDBank-ը շարունակաբար աշխատում է առցանց հարթակների հնարավորությունների ընդլայնման ուղղությամբ, միևնույն ժամանակ մենք համարում ենք, որ մասնաճյուղերի պատշաճ վերազինումը պարտադիր է՝ ապահովելու համար հաճախորդների լավագույն փորձառությունը», – նշել է Սուրեն Մարգարյանը։
IDBank-ն ունի 13 մասնաճյուղ, որոնք գործում են Երևանում, Աբովյանում, Գյումրիում, Վանաձորում, Էջմիածնում։

The "Malatia" branch of IDBank has reopened. As noted by the Bank's communications department, the new branch is fully in line with IDBank's innovative approach and supports convenient customer service.
The reopened branch at 39/61 Raffi street ensures that all conditions be created for quality customer service. Additionally, the innovative environment and technological solutions will make visiting the Bank even more pleasant.
Focusing on the convenience of customers, the branch will also have an IDBanking 24/7 service zone, through which you can use hundreds of services around the clock: cash deposit/withdrawal, account replenishment, utility payments, legal entity account replenishment, as well as if your phone number is attached to your IDBank account, then only by entering the phone number, replenish your bank account as well.
According to Suren Margaryan, Retail banking director, the improvement of the branch network is aimed at increasing customer satisfaction and providing convenient service. "As a digital bank, IDBank is continuously working to expand the capacities of online platforms, at the same time, we consider that proper re-equipment of branches is a must for ensuring the best customer experience," says Margaryan.