27 Ապրիլ 2023 - 08:45 AMT
Ucom ընկերությունը հանդես է եկել շարժական ինտերնետի նոր` uHome առաջարկով, որի շնորհիվ բաժանորդները կունենան արագ, կայուն և անսահմանափակ շարժական ինտերնետի հնարավորություն տանը։
Միանալով uHome 6500 սակագնային փաթեթին առնվազն 12 ամսով` բաժանորդները յուրաքանչյուր ամիս ընդամենը 6500 դրամի դիմաց կստանան անսահմանափակ գերարագ ինտերնետ նոր՝ տան համար նախատեսված Wi-Fi սարքով, ինչպես նաև 100 SMS-հաղորդագրություն՝ տեղական համարներին ու Արցախ ուղարկելու համար։
«Այս առաջարկը կհետաքրքրի բոլոր նրանց, ովքեր իրենց մարզային տանը կամ ամառանոցում չունեն ֆիքսված կապ կամ Wi-Fi ցանց, բայց ինտերնետն առաջին անհրաժեշտություն է նոութբուքից, պլանշետից, հեռուստատեսությունից կամ խելացի տան պարագաներից լիարժեք օգտվելու համար։ Այն կգոհացնի ոչ միայն ընտանիքներին, այլև մարզային փոքր ձեռնարկատերերին, քանի որ նոր՝ ավելի հզոր Wi-Fi սարքերի շնորհիվ հնարավոր է աշխատացնել տան, գրասենյակի կամ պահեստային տարածքի տեսահսկման համակարգը՝ ունենալով շատ ինտերնետ թե՛ նախընտրելի տարածքում, թե՛ սմարթֆոնում», – նշել է «Յուքոմ» ընկերության գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը։
Նոր 4G Wi-Fi սարքերը թույլ կտան օգտվել անսահմանափակ գերարագ ինտերնետից ավելի մեծ հեռավորության վրա, ի տարբերություն շուկայում առկա հին սերնդի սարքավորումների։ uHome-ի հետ բաժանորդները կարող են անհոգ լինել՝ բերելով սարքավորումը տուն և անմիջապես տեղադրելով SIM քարտը, այդպիսով նաև մոռանալով համակցման աշխատանքների կամ պատը ծակելու մասին։

Компания Ucom представила uHome: новое предложение мобильного интернета, благодаря которому у абонентов будет быстрый, стабильный и безлимитный мобильный интернет в доме.
Подключившись к тарифному пакету uHome 6500 минимум на 12 месяцев, абоненты всего за 6500 драмов в месяц получат безлимитный доступ к высокоскоростному интернету посредством нового устройства Wi-Fi для домашнего пользования, а также 100 SMS-сообщений для отправки на местные номера и в Арцах.
«Данное предложение заинтересует всех тех пользователей, у кого на даче или в пригородном доме нет фиксированной связи или сети Wi-Fi, но интернет является первой необходимостью для полноценного использования ноутбука, планшета, телевизора или аксессуаров для умного дома. Это предложение порадует не только семьи, но и региональных мелких предпринимателей, ведь благодаря новым, более мощным Wi-Fi устройствам можно будет управлять системой видеонаблюдения дома, офиса или склада, имея достаточно интернета как на необходимой локации, так и в смартфоне», — отметил Ральф Йирикян, генеральный директор компании Ucom.
Новые устройства Wi-Fi 4G позволят воспользоваться безлимитным высокоскоростным интернетом на большем расстоянии, в отличие от имеющегося на рынке оборудования старого поколения. С uHome абоненты могут просто принести устройство домой и сразу же вставить SIM-карту, при этом забыв о технических работах в доме или просверливании отверстий в стене.