Ապրիլի 28-ին և 29-ին Մերիդիան Էքսպո կենտրոնում առաջին անգամ կանցկացվի Career City Fest-ը։ Այստեղ թեկնածուները կհանդիպեն իրենց ապագա գործատուներին և հնարավորություն ունեն գտնելու իրենց երազանքի աշխատանքը։
IDBank-ը մասնակցում է #CCF-ին՝ նպատակ ունենալով ներկայացնել իր բրենդն ու կորպորատիվ մշակույթը։ Բանկը ոչ միայն կպատմի այս պահին առկա հաստիքների և IDBank-ում աշխատելու հնարավորությունների մասին, այլ նաև մի շարք անակնկալներով հանդես կգա։
IDBank-ի ուսուցման և զարգացման կենտրոնի ղեկավար Աննա Զարգարյանի խոսքով՝ բոլոր նրանք, ովքեր կայցելեն IDBank-ի գունեղ տաղավար, հնարավորություն կունենան անցնելու վիկտորինան, որի արդյունքներով էլ կկարողանան մասնակցել խաղարկությանը և շահել օդապարիկով թռիչքի 2 տոմս և մի շարք այլ անակնկալներ։
«Career City Fest-ի շրջանակում ենք որոշել ենք երազանքներ իրականացնել և օդապարիկներով մեր տաղավարը խորհրդանշում է այն թռիչքի հնարավորությունը, որը մենք տալիս ենք մեր թիմակիցներին և նրանց, ովքեր դեռ կմիանան մեր նարնջագույն թիմին», – ասել է Աննա Զարգարյանը։
Որպես գործատու IDBank-ը մի շարք արտոնություններ է տալիս իր աշխատակիցներին և քանի որ հանդիսանում է Հայաստանի ամենադինամիկ զարգացող բանկերից մեկը, մշտապես առաջարկում է շուկայի պահանջներին համապատասխանող և զարգացման մեծ հեռանկարներ ենթադրող աշխատատեղեր։
Մարդկային կապիտալի կառավարման գծով տնօրեն Մարիանա Էդիլյանն էլ պատմել է IDBank-ի՝ աշխատաշուկայում վարած քաղաքականության, գործընկերների հետ շփման ձևաչափի և կորպորատիվ մշակույթի մասին։
IDBank-ի հետ որպես գործատուի ավելի լավ ծանոթանալու ցանկության դեպքում ապրիլի 28-ին և 29-ին կարելի է այցելել բանկի տաղավար։

28 и 29 апреля в выставочном центре «Меридиан Экспо» впервые пройдет Career City Fest. Здесь кандидаты встретятся со своими будущими работодателями и получат возможность найти работу своей мечты.
IDBank участвует в #CCF чтобы представить свой бренд и корпоративную культуру. Банк не только расскажет об имеющихся на данный момент вакансиях и возможностях работы в IDBank-е, но и преподнесет ряд сюрпризов.
По словам Анны Заргарян, руководителя центра обучения и развития IDBank-а, у всех, кто посетит красочный павильон IDBank-а, будет возможность пройти викторину, по результатам которой они смогут принять участие в розыгрыше и выиграть 2 билета на полет на воздушном шаре и ряд других сюрпризов.
«В рамках Career City Fest мы решили воплотить мечты в жизнь, и наш павильон с воздушными шарами символизирует возможность полета, которую мы даем нашим коллегам и тем, кто присоединится к нашей оранжевой команде», — сказала Анна Заргарян.
Как работодатель, IDBank предоставляет своим сотрудникам ряд льгот и, будучи одним из наиболее динамично развивающихся банков Армении, постоянно предлагает рабочие места, отвечающие требованиям рынка и подразумевающие большие перспективы развития.
Директор по управлению человеческим капиталом Мариана Эдилян рассказала о политике IDBank-а на рынке труда, формате общения с коллегами и корпоративной культуре. Узнать больше об IDBank-е как работодателе можно, посетив павильон банка 28 и 29 апреля.