Մինչև հուլիսի 9-ը Ucom ընկերության վաճառքի և սպասարկման կենտրոններից iPhone 14, iPhone 14 Plus, iPhone 14 Pro, iPhone 14 Pro Max մոդելները ձեռք բերելիս հնարավոր է ստանալ 40,000 դրամի զեղչ, եթե վճարումն իրականացվում է MasterCard-ով։ Մասնավորապես, iPhone 14-ը հնարավոր է ձեռք բերել սկսած 379,900 դրամից, իսկ iPhone 14 Pro-ն՝ սկսած 529,900 դրամից։
iPhone 14-ը բազային և ամենամատչելի մոդելներից է: Ավելի մեծ՝ iPhone 14 Plus մոդելի էկրանն ունի 6.7 դյույմ անկյունագիծ 6.1-ի փոխարեն, իսկ մարտկոցն ավելի երկարակյաց է: Միևնույն ժամանակ, Plus տարբերակը և բազային 14-րդ iPhone-ը ֆունկցիոնալ առումով շատ մոտ են։ iPhone 14 Pro Max-ն էլ, ինչպես վայել է առաջատար մոդելին, Apple-ի ամենապահանջված սմարթֆոններից է, որի 4323 mAh մարտկոցը թույլ է տալիս սարքին անդադար աշխատել 13 ժամ 39 րոպե: iPhone 14 Pro-ի հիմնական տեսախցիկը 48 ՄՊ է, որն ակտիվանում է կարգավորումներում՝ նկարահանման ProRAW ռեժիմն ընտրելիս։ Թե՛ iPhone 14 Pro-ի, և թե՛ 14 Pro Max-ի բոլոր տեսախցիկները ցածր լույսի ներքո 2-ից 3 անգամ ավելի որակյալ պատկեր են ապահովում, ի համեմատ նախորդ սերնդի մոդելների:
«Երբ նախընտրում եք ձեռք բերել որևէ Apple ապրանքատեսակ Ucom-ից, ոչ միայն օգտվում եք ընկերության նորագույն սարքավորումներն առաջինը փորձարկելու առավելությունից, այլև մասնագիտական խորհրդատվությունից և հատուկ առաջարկների հնարավորությունից», – նշել է «Յուքոմ» ընկերության գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը։
Ucom-ը Apple ընկերության պաշտոնական գործընկերն է Հայաստանում, որի սպասարկման կենտրոններում մշտապես ներկայացված են բրենդի նորագույն ապրանքատեսակները։

29 Июнь 2023 - 14:49 AMT
iPhone 14 – базовая и одна из самых доступных моделей. Более крупная модель iPhone 14 Plus имеет 6.7-дюймовый экран вместо 6.1, а батарея работает дольше. При этом версия Plus и базовый 14-ый iPhone очень близки по фукционалу. iPhone 14 Pro Max, как и положено флагманской модели, является одним из самых востребованных смартфонов Apple, его аккумулятор емкостью в 4323 мАч позволяет устройству непрерывно работать в течение 13 часов 39 минут. Основная камера iPhone 14 Pro составляет 48 МП и активируется в настройках при выборе режима съемки ProRAW. Все камеры на iPhone 14 Pro и 14 Pro Max обеспечивают качество изображения при слабом освещении в 2–3 раза лучше, чем модели предыдущего поколения.
«Когда вы предпочитаете приобрести любой продукт Apple в Ucom, то пользуетесь преимуществом не только первыми протестировать новейшую продукцию компании, но и возможностью получить профессиональную консультацию и воспользоваться специальными предложениями», – отметил генеральный директор компании Ucom Ральф Йирикян.
Компания Ucom является официальным реселлером Apple в Армении, в центрах обслуживания абонентов которой всегда представлены новейшие продукты бренда.