Սև ուրբաթին ընդառաջ՝ նոյեմբերի 10-ից դեկտեմբերի 1-ը ներառյալ, կարելի է պատվիրել IDBank-ի Visa Gold, Travel, Visa Platinum, Mastercard Standard քարտերը և ստանալ 50% զեղչ դրանց գործողության ամբողջ ժամանակահատվածի համար։
Visa Digital քարտերը կտրամադրվեն առանց սպասարկման վճարի բոլոր արժույթների դեպքում, քարտի գործողության ամբողջ ժամանակահատվածի համար:
Արշավի շրջանակում քարտերը կարելի է պատվիրել Idram&IDBank բջջային հավելվածով,
IDBanking.am հարթակով, Բանկի պաշտոնական կայքով, Բանկի բոլոր մասնաճյուղերում, ինչպես նաև հեռախոսազանգերի կենտրոնի միջոցով:
Բանկից հայտնում են, որ սա հրաշալի հնարավորություն է ձեռք բերել Բանկի քարտերն ու օգտվել բոլոր առավելություններից:

13 Ноябрь 2023 - 11:53 AMT
В преддверии Черной пятницы, с 10 ноября по 1 декабря включительно, закажите карты Visa Gold, Travel, Visa Platinum, Mastercard Standard от IDBank-а и получите 50% скидку на весь срок действия.
Карты Visa Digital будут выпускаться без комиссии за обслуживание во всех валютах на весь срок действия карты.
В рамках акции карты можно будет заказать через мобильное приложение Idram&IDBank, платформу IDBanking.am, через официальный сайт Банка, во всех филиалах Банка или через колл-центр.
Из Банка сообщают, что это прекрасная возможность приобрести карты Банка и воспользоваться всеми преимуществами.