Ucom-ը շարունակում է առաջարկների շքերթը, որոնք լրացնելով միմյանց՝ դառնում են համապարփակ ամանորյա նվեր ընտանիքներին: Այս անգամ Ucom-ն առաջարկում է մինչև դեկտեմբերի 31–ը միանալ Unity 9,000 փաթեթին և ստանալ մինչև 150 ՄԲ/վրկ տան ինտերնետ, 210-ից ավել TV ալիք, շարժական կապի ներառումներ՝ 1000 րոպե տեղական ցանցեր, 20GB ինտերնետ՝ ընդամենը 8000 դրամով։
«Այս առաջարկն ամանորյա հրաշալի նվեր է մեր հայրենակիցներին, տոնական, հանգստյան օրերին և ընդհանրապես, բոլոր օրերին վայելելու տոնական հաղորդումները լավագույն որակով, շնորհավորել հարազատներին, բարեկամներին ու ընկերներին ամենաարագ տնային ինտերնետ կապի միջոցով: Իսկ ամենուր հասանելիությունը լավագույնս ապահովելու համար մենք ոչ մի վայրկյան չենք դադարում կատարելագործվել»,-նշել է Ucom գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը:
Օրեր առաջ հաճախորդներին հասանելի դարձավ ներկայանալի հեռախոս ձեռքբերելու շահավետ առաջարկը: Ամսական վճարելով ընդամենը 4580 դրամ՝ հաճախորդները կարող են ձեռք բերել Samsung Galaxy A54 128GB սմարթֆոնը և ստանալ Samsung ապրանքանիշի արագ լիցքավորիչ, ինչպես նաև Level Up 1800 կանխավճարային փաթեթ՝ առաջին ամիսն անվճար:
Ապառիկ գնման դեպքում գործում են հատուկ պայմաններ՝ 0% տոկոսադրույք, 0% սպասարկման վճար, 0% կանխավճար, որի շնորհիվ գնորդները կխնայեն 19,590 դրամ: Սմարթֆոնը ջրակայուն է, ունի Super AMOLED գերամուր էկրան, որով գույները արտապատկերվում են վառ երանգներով, և Multi-տեսախցիկներ, ինչը հնարավոր է դարձնում բաց չթողնել ու ֆիքսել կարևոր պահերը:

13 Декабрь 2023 - 08:36 AMT
Компания Ucom представляет парад новых предложений, которые, дополняя друг друга, становятся полноценным рождественским подарком для всех семей. На этот раз компания Ucom предлагает до 31 декабря подключиться к пакету Unity 9000 и получить домашний интернет со скоростью до 150 МБ/с, более 210 телеканалов, пакет мобильной связи 1000 минут в местных сетях, 20 ГБ интернета всего за 8000 драмов.
«Данное предложение — прекрасный новогодний подарок нашим соотечественникам, для того чтобы они могли наслаждаться праздничными программами в лучшем качестве по праздникам и выходным, а также поздравлять родственников, друзей и знакомых через самое быстрое домашнее подключение к Интернету. И чтобы обеспечить лучшую связь везде, мы не прекращаем совершенствоваться ни на секунду», – заявил генеральный директор Ucom Ральф Йирикян.
Напомним, буквально несколько дней назад клиентам Ucom было представлено выгодное предложение на приобретение презентабельного телефона: заплатив всего 4580 драмов в месяц, покупатели смогут приобрести смартфон Samsung Galaxy A54 128 ГБ и получить быстрое зарядное устройство Samsung, а также предоплаченный пакет Level Up 1800, первый месяц бесплатно.
При покупке в рассрочку действуют особые условия: процентная ставка 0%, плата за обслуживание 0%, предоплата 0%, благодаря чему покупатели сэкономят 19 590 драмов. Смартфон водонепроницаем, имеет сверхпрочный экран Super AMOLED, передающий цвета в ярких тонах, и мультикамеру, чтобы не пропустить и запечатлить важные моменты.
Ucom предлагает услуги самой быстрой фиксированной и мобильной связи в Армении. Компания является абсолютным лидером в предоставлении услуг IPTV и фиксированного интернета и занимает лидирующие позиции на рынке мобильного интернета Армении. Благодаря модернизированным сетям 4G+ и собственным оптоволоконным сетям, соответствующим звысочайшим международным стандартам, Ucom предоставляет комплексный пакет услуг фиксированной и мобильной связи более, чем 700 тыс. абонентов.