14 Փետրվար 2024 - 14:14 AMT
Ucom-ը սպորտի սիրահարների համար uTV ալիքների ցանկում ավելացրել է ևս երկու հեռուստաալիք՝ Fast Sports 1 և Fast Sports 2, որոնք հասանելի կլինեն Premium Sport թեմատիկ փաթեթում:
Fast Sports հեռուստաալիքներով կարելի է դիտել միջազգային խոշորագույն սպորտային ՝ UEFA չեմպիոնների լիգայի, Անգլիայի Premier League-ի, La Liga-ի, Serie A-ի, Bundesliga-ի, NBA և NHL իրադարձությունները։
Ալիքները ցուցադրվում են HD որակով, ինչպես նաև ունեն Catch up-ի հնարավորություն:
Fast Sports 1 հեռուստաալիքը ցուցադրում է ինչպես սեփական արտադրության, այնպես էլ պայմանագրային համագործակցությամբ ձեռք բերված սպորտային բազմամաս վավերագրական ֆիլմեր, ինչպես նաև սպորտային նորություններ և վերլուծություններ տարբեր ձևաչափերի հաղորդումների միջոցով։ Fast Sports 2-ը հեռարձակում է հայկական ֆուտբոլի, բասկետբոլի, վոլեյբոլի մրցաշարեր, ինչպես նաև այդ մարզաձևերի վերլուծական ու ամփոփիչ հաղորդումներ: Այս ալիքով ցուցադրվում են միջազգային այն իրադարձությունները, որտեղ ներգրավված են հայազգի մարզիկներ: Բացի դրանից, հեռուստադիտողին են ներկայացվում սեփական արտադրության վավերագրական շարքեր մեր մարզիկների մասին:
«Ընդառաջ գնալով մեր բաժանորդների ցանկություններին մենք նախաձեռնեցինք այս փաթեթի գործարկումը սպորտի սիրահարների համար: Առաջարկում ենք մեր մարզասեր բաժանորդներին ակտիվորեն օգտվել այս հրաշալի հնարավորությունից և վստահ ենք, որ այն կգոհացնի նրանց պահանջմունքները»,-նշել է Ucom ընկերության գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը:
Հեռուստաալիքները ներառված են Unity 16000 և Unity 20000 սակագնային պլաններում, իսկ Unity 9000, Unity 12000 և Unity 12500 սակագնային փաթեթների բաժանորդների համար դրանք հասանելի են ամսական 750 դրամ հատուկ գնով: Նշված սակագնային պլանների բաժանորդ չհանդիսացողների համար թեմատիկ փաթեթի արժեքը կկազմի ամսական 1500 դրամ:

14 Февраль 2024 - 12:40 AMT
Специально для любителей спорта Ucom добавил в пакет uTV еще два телеканала: Fast Sports 1 и Fast Sports 2, которые будут доступны в тематическом пакете Premium Sport.
На телеканалах Fast Sports можно посмотреть крупнейшие международные спортивных события: игры Лиги чемпионов УЕФА, Английской Премьер-лиги, Ла Лиги, Серии А, Бундеслиги, НБА и НХЛ.
Каналы отображаются в HD-качестве, а также имеют функцию Catch-up.
На телеканале Fast Sports 1 представлены многосерийные документальные фильмы о спорте как собственного производства, так и купленные или приобретенные напрокат в рамках соответствующих соглашений, а также спортивные новости и аналитика в формате различных телевизионных программ. Fast Sports 2 ведет трансляции национальных чемпионатов Армении по футболу, баскетболу и волейболу, а также предлагает различную аналитику и обзоры, посвященные этим видам спорта. Данный канал транслирует те международные соревнования, в которых принимают участие армянские спортсмены. В дополнение к этому канал представляет вниманию зрителей документальные фильмы собственного производства, рассказывающие о наших спортсменах. «Предвосхищая желания наших действующих пользователей, мы приняли решение о запуске данного пакета для любителей спорта. Мы предлагаем нашим подписчикам, любящим спорт, активно воспользоваться этой замечательной возможностью и уверены, что она удовлетворит их потребности», – отметил генеральный директор компании Ucom Ральф Йирикян.
Телеканалы включены в пакеты Unity 16000 и Unity 20000, а для абонентов с тарифными планами Unity 9000, Unity 12000 и Unity 12500 они доступны по специальной цене 750 драмов в месяц. Для наших подписчиков, не пользующихся указанными тарифными планами, стоимость данного тематического пакета составит 1500 драмов в месяц.