8 Հուլիս 2024 - 13:40 AMT
Ucom ընկերությունն իր բաժանորդներին է ներկայացնում նոր ամառային առաջարկ՝ հատուկ uTravel ռոումինգ փաթեթ մատչելի գնով։
Նոր «uTravel 1 ԳԲ» ռոումինգ փաթեթը մշակվել է մեր բաժանորդների կողմից ամենապահանջված ուղղությունների համար, որոնք են Վրաստանը, ԱՄԷ-ն, Եգիպտոսը, Հունաստանը, Կիպրոսը և Մոնտենեգրոն: 7 օրյա ժամկետով տրամադրվող այս նոր՝ 1 ԳԲ փաթեթի համար բաժանորդները կվճարեն ընդամենը 1990 դրամ։ Փաթեթը հասանելի կլինի հուլիսի 4-ից մինչև սեպտեմբերի 4-ը։
Փաթեթը գործում է Վրաստանում հասանելի բոլոր օպերատորների ցանցերում, իսկ մյուս երկրներում՝ համապատասխան օպերատորի ցանցին միանալու դեպքում։
«Եթե մեր բաժանորդներին պետք է որևէ բան, մենք կանենք ամեն ինչ դա ապահովելու համար։ Բնականաբար, մեր բաժանորդներին պետք է կապի մեջ մնալ իրենց ընտանիքների և մտերիմների հետ հանգստի ընթացքում, նրանց հետ իրենց տպավորություններով ու արկածներով կիսվել, ինչի համար ինտերնետ է պետք։ Եվ մեր աշխատակիցները մշակել են այնպիսի լուծում, որը կապահովի այդ հնարավորությունը բարձր որակով ու հնարավորինս մատչելի գնով», – նշել է Ucom ընկերության գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը։
Հուլիսի 4-ից սեպտեմբերի 4-ը uTravel ռոումինգ փաթեթն ակտիվացնելով՝ բաժանորդները ավտոմատ կերպով կմասնակցեն հատուկ խաղարկությանը և հնարավորություն կունենան ստանալ 300 նվերներից մեկը։ Փաթեթն ակտիվացնելուց հետո երկու շաբաթվա ընթացքում բաժանորդը կստանա կարճ հաղորդագրություն, որում կբացատրվի, թե ինչպես բաժանորդը կարող է ստուգել իր անհատական կոդը, այնուհետ խաղարկության արդյունքների ամփոփման օրվա վերաբերյալ կուղարկվի լրացուցիչ SMS հաղորդագրություն։ Հաղթողները կընտրվեն պատահականության սկզբունքով՝ Random.org առցանց հարթակի միջոցով։ Խաղարկության մասին ավելի մանրամասն տեղեկությունները կարելի է գտնել ընկերության կայքում։
Մինչև Հայաստանից մեկնելն անհրաժեշտ է ակտիվացնել ռոումինգ ծառայությունը՝ հավաքելով *121#: Իսկ փաթեթն ակտիվացնելու համար անհրաժեշտ է հավաքել *121*31# կամ ակտիվացնել այն Ucom հավելվածի միջոցով:

8 Июль 2024 - 12:57 AMT
Ucom представляет своим абонентам новое летнее предложение: специальный роуминг-пакет uTravel по доступной цене. Новый роуминг-пакет «uTravel 1 ГБ» разработан для самых популярных направлений среди наших абонентов — Грузии, ОАЭ, Египта, Греции, Кипра и Черногории.
Подключив новый пакет, предоставляемый сроком на 7 дней, абоненты заплатят всего 1990 драмов за 1 ГБ интернета. Предложение доступно с 4 июля по 4 сентября. Пакет работает в сетях всех операторов, доступных в Грузии, а в других указанных странах – при подключении к сети соответствующего оператора.
«Если нашим абонентам что-то нужно, мы сделаем все возможное, чтобы это предоставить. Конечно, нашим абонентам во время отпуска важно оставаться на связи со своими семьями и близкими, делиться с ними своими впечатлениями, а для этого нужен интернет. Именно поэтому наши сотрудники разработали решение, которое предоставит им эти услуги в отличном качестве и по максимально доступной цене», – сказал генеральный директор компании Ucom Ральф Йирикян.
Подключив роуминг-пакет uTravel с 4 июля по 4 сентября, абоненты автоматически примут участие в специальном розыгрыше и смогут получить один из 300 призов. В течение двух недель после активации пакета абонент получит текстовое сообщение с инструкциями о том, как можно получить персональный код, а затем дополнительное SMS- сообщение о дне розыгрыша.
Победители будут выбраны случайным образом на онлайн- платформе Random.org. Более подробную информацию о розыгрыше можно найти на сайте компании.
Услуги роуминга необходимо подключить перед поездкой, набрав короткий номер *121#. Чтобы активировать пакет uTravel наберите _121_31# или воспользуйтесь приложением Ucom.