IDBank-ը նոր մասնաճյուղ ունի․ այս անգամ Բանկը հաճախորդների առջև իր դռներն է բացել Հրազդան քաղաքում։
IDBank-ը շարունակաբար աշխատում է ոչ միայն առցանց հարթակների հնարավորությունների ընդլայնման ուղղությամբ, այլև մասնաճյուղերի պատշաճ վերազինման` ապահովելու հաճախորդների լավագույն փորձառությունը։
«Մենք մշտապես ձգտում ենք հաճախորդների համար որակյալ ու հարմարավետ ծառայություններ մատուցել․ հաշվի առնելով մեր հաճախորդների բազմաթիվ առաջարկները՝ որոշեցինք էլ ավելի ընդլայնել մեր մասնաճյուղային ցանցն ու նոր մասնաճյուղ բացել Հրազդան քաղաքի ամենաբանուկ հատվածում։ Սպասում ենք մեր հաճախորդներին արդեն նոր հասցեում», – ասում է IDBank-ի վարչության նախագահ Մհեր Աբրահամյանը։
«Մեր նոր մասնաճյուղի աշխատակիցները պատրաստ են սպասարկել հաճախորդներին՝ տրամադրելով անհրաժեշտ բոլոր ծառայությունները և կատարելով անկանխիկ գործարքներ, իսկ կանխիկով գործարքների համար մասնաճյուղում տեղադրված է տերմինալ և բանկոմատ․ վերջիններս հնարավորություն կտան արագ ու հարմարավետ կատարել բոլոր անհրաժեշտ գործարքները՝ ընդամենը մի քանի հպումով», – ասում է վաճառքների կազմակերպման վարչության ղեկավար Արթուր Քոչարյանը։
«Հրազդան» մասնաճյուղը գտնվում է Օգոստոսի 23 փողոց, 44/1 հասցեում։ Այս պահին IDBank-ն ունի արդեն 15 մասնաճյուղ՝ Երևանում, Էջմիածնում, Վանաձորում, Գյումրիում, Աբովյանում և Հրազդանում․ 15-րդ մասնաճյուղի պաշտոնական բացումը տեղի կունենա շուտով։
IDBank-ից հիշեցնում են, որ բանկային բոլոր գործարքները կարելի է կատարել նաև առցանց՝ IDBanking.am հարթակով կամ Idram&IDBank հավելվածով․ վերջինս ունի անհպում QR-վճարումներ ընդունող վաճառակետերի ամենամեծ ցանցը Հայաստանում՝ ավելի քան 22,000 վաճառակետ, որոնցից 10,000-ում առկա է նաև Rocket Line 0% թվային ապառիկով վճարման հնարավորությունը։

16 Август 2024 - 10:51 AMT
IDBank объявляет об открытии нового филиала: на этот раз Банк открыл свои двери для клиентов в городе Раздан.
IDBank активно работает не только над развитием онлайн-платформ, но и над модернизацией филиалов, чтобы обеспечить наивысшее качество обслуживания.
«Мы всегда стремимся предоставлять нашим клиентам качественные и комфортные услуги. Учитывая многочисленные пожелания наших клиентов, мы приняли решение расширить нашу филиальную сеть и открыть новый филиал в самом центре города Раздан. Ждем наших клиентов по новому адресу», – говорит председатель правления IDBank-а Мгер Абрамян.
«Сотрудники нашего нового филиала готовы обслуживать клиентов, предоставляя все необходимые услуги и совершая безналичные операции, а для проведения наличных расчетов в филиале имеется терминал и банкомат. Последние позволят быстро и комфортно совершать все необходимые транзакции всего в несколько нажатий», — говорит Артур Кочарян, руководитель отдела организации продаж.
Филиал «Раздан» расположен по адресу ул. 23 Августа, 44/1. В настоящее время IDBank уже имеет 15 филиалов в Ереване, Эчмиадзине, Ванадзоре, Гюмри, Абовяне и Раздане. Официальное открытие 15-го филиала состоится в ближайшее время.
Все банковские операции также можно совершать онлайн с помощью онлайн-платформы IDBanking.am или приложения Idram&IDBank. последний имеет самую большую сеть точек приема бесконтактных QR-платежей в Армении: более 22 000 точек, 10 000 из которых имеют возможность оплаты цифровым кредитом Rocket Line 0%.