Viva-ի UNLIM Basic սակագնային պլանը բոլոր նրանց համար է, ովքեր ինտերնետը գերադասում են զանգերից:
Աշխարհում կատարվող իրադարձություններին հետևելու, երաժշտություն ունկնդրելու, տարատեսակ տեսանյութեր դիտելու և տարբեր մեսենջերներով հաղորդակցվելու առումով համացանցն անգերազանցելի գործիք է՝ իր անսահմանափակ հնարավորություններով: Ժամանակակից աշխարհում ինտերնետն արդեն ոչ թե պարզապես կապի միջոց է, այլ կենսական անհրաժեշտություն։ Viva-ն հոգում է, որպեսզի ապահովի նաև այդ ամենից անկաշկանդ օգտվելու հնարավորություն:
Բաժանորդների նախասիրություններն ու կարիքներն ուսումնասիրելով՝ ընկերությունը շարունակաբար մշակում է լուծումներ, որոնք ապահովում են ազատ և անսահմանափակ կապ՝ ավելի հասանելի դարձնելով առցանց հաղորդակցումը, ինքնակրթությունը և ժամանցը։ Այսպես է մշակվել նաև UNLIM Basic սակագնային պլանը, որպեսզի բաժանորդներն այլևս չմտածեն ծախսվող ՄԲ-երի մասին և օգտվեն ինտերնետից առանց սահմանափակումների:
«Մեր բաժանորդներն օրեցօր ավելի քիչ են օգտվում ավանդական ձայնային ծառայություններից և նախընտրում են ինտերնետը՝ հաղորդակցության ու շփման համար։ Այս միտումը շարունակվում է արդեն մի քանի տարի, և մենք մշտապես արձագանքում ենք նմանատիպ փոփոխություններին՝ ներկայացնելով նորարար լուծումներ: Viva-ն առաջարկում է «Unlim Basic» սակագնային պլանը, որը նրանց համար է, ովքեր ինտերնետը գերադասում են զանգերից: Սա լավագույն ընտրությունն է նրանց համար, ովքեր կարևորում են հարմարավետ, հասանելի և ազատ հաղորդակցությունը թվային դարաշրջանում»,-ասել է Viva-ի գլխավոր տնօրեն Արմեն Ավետիսյանը:
UNLIM Basic սակագնային պլանը նախատեսված է առավելապես ինտերնետի միջոցով շփումը նախընտրող կանխավճարային և հետվճարային բաժանորդների համար:
Սակագնային պլանը ներառում է՝
· անսահմանափակ ինտերնետ
· 200 րոպե խոսելաժամանակ՝ Viva-ի ցանցի ներսում, ՀՀ բոլոր օպերատորների, ՄՏՍ Ռուսաստանի, ԱՄՆ-ի, Կանադայի և Հնդկաստանի ցանցեր զանգերի համար, ինչպես նաև 300 SMS՝ դեպի ՀՀ բջջային ցանցեր
· հիմնական րոպեների փաթեթը սպառելուց հետո 10,000 ներցանցային րոպե խոսելաժամանակ:
Սակագնային պլանի արժեքը 3500 դրամ է՝ կանխավճարային բաժանորդների դեպքում՝ 30 օրվա, իսկ հետվճարայինների՝օրացուցային 1 ամսվա համար:
Ինչպե՞ս ակտիվացնելUNLIM Basic-ը:
Կանխավճարային տարբերակն ակտիվացնելու համար անհրաժեշտ է ուղարկել *208*3500# հրահանգը, իսկ հետվճարայինը՝ «Արագ» ծառայությամբ (*198*3500#) կամ այցելելով Viva-ի սպասարկման կենտրոն։

Интернет остается незаменимым инструментом с неограниченными возможностями, когда нужно оставаться в курсе мировых событий, хочется слушать музыку, смотреть видеоролики и общаться через различные мессенджеры. Однако в современном мире интернет не просто средство общения, это − жизненная необходимость. Viva заботится о том, чтобы клиенты компании имели наиболее простой доступ ко всем предлагаемым интернетом возможностям.
Компания разрабатывает решения, предлагающие безлимитное подключение с учетом предпочтений и потребностей абонентов, делая общение, образование и развлечения в режиме онлайн более доступными. Именно поэтому был разработан тарифный план «UNLIM Basic», позволяющий абонентам пользоваться интернетом без ограничений трафика и без оглядки на количество потраченных МБ-ов своего пакета услуг.
«Наши клиенты все реже пользуются традиционными голосовыми услугами и все чаще предпочитают общение и взаимодействие в интернете. Это − тенденция последних лет, и внедрение инновационных решений − наш ответ на происходящие изменения. Предлагаемый Viva тарифный план «UNLIM Basic» рассчитан на тех, кто звонкам предпочитает интернет. «UNLIM Basic» выбор тех, кто ценит комфортное, доступное и свободное общение в цифровую эпоху», − отметил генеральный директор Viva Армен Аветисян.
В современном мире интернет перестал быть только средством общения, интернет − жизненная необходимость. Тарифный план «UNLIM Basic» рассчитан на предоплатных и постоплатных абонентов, выбирающих для общения интернет.
В рамках тарифного плана абонент получает:
· пакет безлимитного интернета
· 200 минут разговорного времени внутри сети Viva, а также в направлении сетей Армении, сети МТС Россия, сетей США, Канады и Индии
· возможность отправки 300 SMS на мобильные сети Армении
А после исчерпания базового пакета разговорного времени, абонент получает 10 000 минут для звонков внутри сети компании Viva.
Для постоплатных абонентов стоимость пользования тарифным планом «UNLIM Basic» составляет 3500 драмов за 1 календарный месяц. За ту же сумму, предоплатные абоненты могут воспользоваться тарифного планом в течение 30 дней.
Как подключить «UNLIM Basic»?
Для подключения предоплатной опции необходимо отправить команду *208*3500#, а для постоплатной можно воспользоваться услугой «Быстро» (отправив команду *198*3500#), либо посетить ближайший центр обслуживания Viva.