1 Մարտ 2025 - 06:55 AMT
Փետրվարի 27-ին IDBank-ը կրկին հաճախորդների համար շնորհակալության օր էր կազմակերպել․ Բանկի «Կենտրոն» մասնաճյուղում սպասարկվողներին ընդունում էին անակնկալներով ու յուրահատուկ մթնոլորտով։
Առանց առիթի շնորհակալության այս օրերն IDBank-ն արդեն գեղեցիկ ավանդույթ են դարձրել․ հաճախորդները մասնաճյուղում մասնակցում են փոքրիկ խաղարկությունների, շահում idcoin-ներ, ստանում անակնկալ նվերներ։
IDBank-ի Հաճախորդների փորձառության մենեջեր Սեդա Ավագյանի խոսքով՝ գաղտնիք չէ, որ Բանկի առաքելության առանցքային կետը հաճախորդներին լավագույն սպասարկումն ապահովելն է:
«Յուրաքանչյուր նոր գաղափար, նախաձեռնություն ու նորարարական մոտեցում իրականացվում է՝ հաշվի առնելով մեր հաճախորդների կարիքներն ու ցանկությունները։ Մենք ամեն օր ենք շնորհակալ մեր հաճախորդներին, որ ընտրում են մեզ, բայց երբեմն նաև այսպիսի փոքրիկ միջոցառումներով ցանկանում ենք ևս մեկ անգամ մեր հոգատարությունն ու շնորհակալությունը ցույց տալ նրանց», – ասել է Սեդա Ավագյանը։
«Կենտրոն» մասնաճյուղի կառավարիչ Աիդա Շահնազարյանն էլ նշել է, որ թիմն ամենօրյա աշխատանքով, հաճախորդների հետադարձ կապը լսելով է փորձում լավագույն սպասարկումն ապահովել նրանց համար ու երբեմն անգամ գերազանցել սպասելիքները։
«Մեր հավատարիմ հաճախորդները վստահում են մեզ, միշտ գտնում իրենց կարիքներին համապատասխան պրոդուկտներն ու սպասարկումը, մենք էլ մեր շնորհակալությունը հայտնում ենք ոչ միայն բարձրորակ սպասարկմամբ, այլ նաև նմանատիպ միջոցառումներով»,–ասել է նա։
Հերթական սպասարկման համար բանկ շտապող հաճախորդները անակնկալի էին գալիս՝ տեսնելով խաղարկության հաջողակ անիվը, որը պտտելով շահում էին idcoin-ներ, քաղցր անակնկալներն ու սովորականից տարբերվող միջավայրը։ Ստացված idcoin-երը հաջողակները կարող են օգտագործել ամենուր, ուր կա Իդրամով վճարում կատարելու հնարավորություն, այսինքն՝ ավելի քան 23,500 վաճառակետում։

1 Март 2025 - 08:01 AMT
27 февраля IDBank снова провел день благодарности для своих клиентов. В филиале банка «Центр» их ждали приятные сюрпризы и особая атмосфера.
IDBank превратил такие дни благодарности в добрую традицию: клиенты участвуют в небольших розыгрышах, выигрывают idcoins и получают неожиданные подарки.
Менеджер по работе с клиентами IDBank Седа Авагян отмечает, что основной миссией банка является предоставление лучшего сервиса клиентам. «Каждая новая идея, инициатива и инновационный подход реализуются с учетом потребностей и пожеланий наших клиентов. Мы благодарны им каждый день за доверие и выбор нашего банка, но иногда хочется выразить эту благодарность еще раз — с помощью таких небольших, но приятных мероприятий», — подчеркнула Седа Авагян.
Менеджер филиала «Центр» Аида Шахназарян подчеркнула, что команда банка ежедневно работает над улучшением сервиса, внимательно прислушиваясь к отзывам клиентов, и старается не только оправдать, но и превзойти их ожидания. «Наши постоянные клиенты доверяют нам, всегда находят продукты и услуги, которые соответствуют их потребностям. Мы выражаем свою благодарность не только высоким качеством обслуживания, но и такими приятными инициативами», — отметила Аида Шахназарян.
Клиенты, пришедшие в банк за привычным обслуживанием, были приятно удивлены, обнаружив колесо удачи. Участвуя в розыгрыше, они могли испытать удачу и выиграть idcoins, приятные сюрпризы и насладиться необычной атмосферой. Победители смогут использовать выигранные idcoins в более чем 23.500 точках продаж, где принимаются платежи через Idram.