14 Ապրիլ 2025 - 08:18 AMT
Մրցանակը հանձնվել է՝ բարձր գնահատելով Evocabank-ի ներդրումը միջազգային բանկային համագործակցության գործում։ Այս ճանաչումը վկայում է ոչ միայն Evocabank-ի առաջատար դիրքի, այլև Հայաստանի բանկային համակարգի միջազգային համբավի մասին։
«Միջազգային համագործակցության ընդլայնումն Evocabank-ի ռազմավարության հիմքում է։ Այս մրցանակը մեր թիմի պրոֆեսիոնալ աշխատանքի արդյունքն է, ինչպես նաև ապացույց, որ մենք արդեն հաջողություններ ենք գրանցում միջազգային բիզնես հարթակներում»,– նշել է Evocabank-ի Վարչության նախագահ Կարեն Եղիազարյանը։
Evocabank-ը շարունակում է մեծ ներդրումներ կատարել ֆինանսաբանկային ոլորտում՝ ոչ միայն առաջարկելով ժամանակակից թվային լուծումներ, այլ նաև ամրապնդելով միջազգային կապերը։

Evocabank был удостоен важнейшей награды BACEE – “Award for the Development of International Banking Cooperation”в ходе 49-й Международной банковской конференции BACEE, состоявшейся в Будапеште.
Награда вручена за весомый вклад Evocabank в развитие международного банковского сотрудничества. Это признание свидетельствует не только о ведущей позиции Evocabank, но и о международной репутации банковской системы Армении.
«Расширение международного сотрудничества является важным направлением стратегии Evocabank. Эта награда — результат профессиональной работы нашей команды и доказательство того, что мы уже достигаем успехов на международной бизнес-арене», отметил Карен Егиазарян, председатель Правления Evocabank.
Evocabank продолжает активно инвестировать в финансово-банковский сектор, предлагая не только современные цифровые решения, но и укрепляя международные связи.