17 Հունիս 2025 - 10:38 AMT
Ucom-ը հատուկ ակցիա է հայտարարում հայ ֆուտբոլասերների համար՝ նվիրված ՖԻՖԱ 2025 աշխարհի ակումբային առաջնությանը։
Հունիսի 15-ից մինչև հուլիսի 13-ը ներառյալ Xiaomi TV A Pro 2025 հեռուստացույցը հնարավոր կլինի ձեռք բերել ընդամենը 189,900 դրամով՝ ցանկացած Unity փաթեթին 12 ամսով բաժանորդագրվելու դեպքում: Առաջարկը գործում է ինչպես նոր, այնպես էլ գործող բաժանորդների համար։
Արդյունքում բաժանորդը կստանա նոր հեռուստացույց, տան արագ ինտերնետ, մինչև 210+ հեռուստաալիքներ ու շատ ներառումներով հեռախոսի փաթեթ։
«Ֆուտբոլը Հայաստանում ամենասիրելի սպորտաձևերից է և հազարավոր հայեր անհամբեր սպասում են ՖԻՖԱ-ի մրցարշավի մեկնարկին։ Որպես կապի ծառայություններ մատուցող ընկերություն մենք ուզում ենք, որ մեր բաժանորդները լավագույն պայմաններում վայելեն այդ խաղերը։ Բոլորովին վերջերս մենք գործարկել ենք նոր uPlay թիվի և մեդիա հարթակը, որը բարձր որակ և մեծ հնարավորություններ է տրամադրում դիտողներին։ Կարծում եմ, որ նորաոճ հեռուստացույցը նոր մակարդակի կբարձրացնի բաժանորդների փորձառությունը», – նշել է Ucom ընկերության գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը։
ԱՄՆ-ում անցկացվող աշխարհի գավաթին մասնակցում է 32 թիմ։ Ucom-ը շնորհավորում է բոլոր ֆուտբոլասերներին FIFA 2025-ի մեկնարկի առթիվ և մաղթում գոլաշատ ֆուտբոլային հանդիպումներ։

С 15 июня по 13 июля включительно телевизор Xiaomi TV A Pro 2025 можно будет приобрести всего за 189 900 драмов при подписке на любой пакет Unity сроком на 12 месяцев. Предложение действительно как для новых, так и для действующих абонентов.
Абоненты, воспользовавшиеся акцией, получат современный телевизор, высокоскоростной домашний интернет, доступ к более чем 210 телеканалам и мобильный тариф с широким набором включённых услуг.
«Футбол это один из самых любимых видов спорта в Армении, и тысячи армян с нетерпением ждут начала турнира FIFA. Как телекоммуникационная компания, мы хотим, чтобы наши абоненты могли наслаждаться матчами в лучших условиях. Совсем недавно мы запустили новую телевизионную и медиа-платформу uPlay TV, которая предоставляет зрителям высокое качество и широкие возможности. Уверен, что современный телевизор выведет пользовательский опыт на совершенно новый уровень», — отметил генеральный директор компании Ucom Ральф Йирикян.
Отметим, что в чемпионате, который пройдёт в США, примут участие 32 команды. Ucom поздравляет всех футбольных болельщиков с началом FIFA 2025 и желает захватывающих матчей, полных голов.