21 Հուլիս 2025 - 12:53 AMT
Այսուհետ Evocabank-ի քարտապանները կարող են օգտվել բենեֆիթներից՝ Evoca Partners Club-ի ավելի քան 100 գործընկեր բիզնեսներից։
Հուլիսի 18-ինN7 Beach Club-ում տեղի է ունեցել Evoca Partners Club-ի ևEvoca Benefits նախագծի մեկնարկի միջոցառումը։
Միջոցառմանը ներկա էին 100-ից ավել խոշոր բիզնեսների ներկայացուցիչներ, ինֆլյուենսերներ և այլ հյուրեր։ Միջոցառման ընթացքում ներկայացվել է Evoca Partners Club-ը և դրա շրջանակում իրականացվող առաջին նախագիծը Evoca Benefits-ը։
Evoca Partners Club-ը բիզնես գործընկերների փակ ակումբ է, որի անդամները կտրամադրեն բենեֆիթներ Evoca-ի հաճախորդներին, ինչպես նաև ակումբի անդամ այլ բիզնեսներին։ Partners Club-ը շարունակաբար ընդլայնվելու է՝ իրականացնելով նոր նախագծեր և միջոցառումներ։
Evoca Benefits նախագծի շրջանակում Բանկի բոլոր քարտապանները ստանալու են բացառիկ բենեֆիթներ՝ զեղչեր, քեշբեքեր և այլ առավելություններ Evoca Partners Club-ի ավելի քան 100 առաջատար բիզնեսներից։
«Evoca Partners Club-ի շրջանակում ներառել ենք լավագույն բիզնեսներին տարբեր ոլորտներից՝ horeca, նորաձևություն, առողջապահություն, կրթություն, սպորտ, գեղեցկություն և այլն։ Համոզված եմ, որ այս գործընկերությունը շատ կսիրվի Բանկի և Evoca Partners Club-ի բիզնեսների հաճախորդների կողմից, քանի որ կստանանք սիներգիկ էֆեկտ՝ հավելյալ արժեք ստեղծելով մեր հաճախորդների համար»,– նշել է Evocabank-ի Վարչության նախագահի տեղակալ Տաթևիկ Խաչատրյանն իր խոսքում։
Evoca Benefits նախագծի շրջանակում այսուհետ Evoca քարտապանները կստանան հարյուրավոր բենեֆիթներ՝ զեղչերի, քեշբեքի և նվեր քարտերի տեսքով՝ 100-ից ավելի գործընկեր կազմակերպությունների կողմից։ Նախագծի մանրամասներին և գործընկերների ցանկին կարելի է ծանոթանալ կայքում։

Отныне владельцы карт Evocabank могут пользоваться преимуществами более чем от 100 партнерских бизнесов Evoca Partners Club.
18 июля в N7 Beach Club состоялось мероприятие Evoca Partners Club и запуска проекта Evoca Benefits. На мероприятии присутствовали представители более чем 100 крупных бизнесов, инфлюенсеры и другие гости. В ходе мероприятия был представлен Evoca Partners Club и его первый проект —Evoca Benefits.
Evoca Partners Club— это закрытый клуб бизнес-партнеров, члены которого будут предоставлять преимущества клиентам Evoca, а также другим компаниям, входящим в клуб. Клуб партнеров будет постоянно расширяться, реализуя новые проекты и организуя мероприятия.
В рамках проекта Evoca Benefits все владельцы карт Банка получат эксклюзивные привилегии- скидки, кэшбэки и другие преимущества от более чем 100 ведущих компаний Evoca Partners Club.
«В рамках Evoca Partners Club мы объединили лучшие компании из разных сфер — horeca, мода, здравоохранение, образование, спорт, красота и другие. Уверена, что это партнерство будет высоко оценено как клиентами Банка, так и клиентами бизнесов — участников Evoca Partners Club, поскольку оно обеспечит синергетический эффект и создаст дополнительную ценность для наших клиентов», —в своем выступлении отметила заместитель председателя правления Evocabank Татевик Хачатрян.
Отныне в рамках проекта Evoca Benefits владельцы карт Evoca получат сотни преимуществ в виде скидок, кэшбэка и подарочных карт от более чем 100 организаций-партнёров. Узнать больше о проекте и списке партнёров можно здесь.