Այսօր տեղի ունեցած մամլո ասուլիսի ժամանակ «ԱրմենՏելի» (Beeline ապրանքանիշ) գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն հերքել է Beeline-ի վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակների փակման մասին տեղեկատվությունը: Իգոր Կլիմկոն ասել է, որ «ԱրմենՏել» ընկերությունը չի փակել Սարյան եւ Տերյան փողոցներում գտնվող սպասարկման կետերը: Իսկ Սարյան փողոցի գրասենյակը փակվել է 2001-ին, ինչպես ասել է «ԱրմենՏել» ընկերության գլխավոր տնօրենը. «Ես շատ զարմացած եմ, որ ԶԼՄ-ները 8 տարիների ընթացքում հիշել են այդ մասին»:
Նախօրեին որոշ ԶԼՄ-ները, հղում կատարելով միմյանցից, հայտարարել են Վազգեն Սարգսյան, Սարյան եւ Տերյան փողոցներում Beeline-ի գրասենյակների փակման մասին

На состоявшейся сегодня пресс-конференции генеральный директор «АрменТел» (торговая марка Beeline) Игорь Климко опроверг информацию о закрытии офисов продаж и обслуживания Beeline. Игорь Климко сказал, что компания «АрменТел» не закрывала пунктов по обслуживанию клиентов на улицах Сарьяна и Терьяна, более того, по его словам, на улице Терьяна у них никогда не было офиса по обслуживанию клиентов. А на улице Сарьяна офис был закрыт в 2001 году, как сказал гендиректор «АрменТел»: «Я очень удивлен, что СМИ, по прошествии 8 лет вспомнили об этом».
Накануне некоторые армянские СМИ со ссылкой друг на друга сообщили о закрытии офисов Beeline на улицах Вазгена Саргсяна, Сарьяна и Терьяна.