Վաճառքի և սպասարկման նորաբաց կենտրոնում բաժանորդները կարող են օգտվել ընկերության ֆիքսված, բջջային և ինտերնետ ծառայություններից, ստանալ խորհրդատվություն, ձեռք բերել հայտնի բրենդերի սմարթֆոններ, ականջակալներ, բարձրախոսներ, խելացի ժամացույցներ, Wi-Fi սարքեր, պլանշետներ և այլ սարքավորումներ։
Մաշտոցի 7/4 հասցեում գտնվող սպասարկման սրահում՝ օգոստոսի-1-ից 14-ը ներառյալ, Unity ցանկացած սակագնային փաթեթին 12 ամսով բաժանորդագրվելու դեպքում բաժանորդները կստանան այն 1 ամիս անվճար օգտագործելու հնարավորություն։ Միանալով Unity փաթեթին՝ բաժանորդը ստանում է ֆիքսված ինտերնետ, շարժական կապ և հեռուստատեսություն՝ մեկ փաթեթով և առավել մատչելի գնով։
«Մաշտոցի պողոտայում նոր սպասարկման կենտրոնի բացմամբ մենք շարունակում ենք ընդլայնել մեր ներկայությունը՝ բաժանորդներին ապահովելով անհատական և հարմարավետ սպասարկում։ Որպես հաճախորդամետ ընկերություն՝ մենք հոգ են տանում, որ մեր այցելուները այստեղ ոչ միայն պարզապես ծառայություն ստանան, այլ նաև զգան, որ նրանք իսկապես կարևոր ու գնահատված են մեր համար», – նշել է Ucom-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը։
Ucom-ը Հայաստանում ունի վաճառքի և սպասարկման 75 կենտրոն, որից 23-ը՝ Երևանում, այդ թվում նաև վերջերս Homplex Hyper Mall-ում բացված նոր կենտրոնը։

В новом центре продаж и обслуживания абоненты смогут воспользоваться фиксированными, мобильными и интернет-услугами компании, получать консультацию наших сотрудников и приобрести различные устройства, такие как смартфоны известных брендов, наушники, умные часы, планшеты и т. д.
С 1 по 14 августа включительно, абоненты, которые оформят подписку на любой тарифный пакет Unity сроком на 12 месяцев в центре обслуживания по адресу Маштоца 7/4, получат 1 месяц бесплатного обслуживания. Пакеты Unity включают фиксированный интернет, мобильную связь и телевидение — все эти услуги в одном пакете по более доступной цене.
«С открытием нового центра на проспекте Маштоца мы продолжаем расширять наше присутствие, обеспечивая абонентам персонализированное и удобное обслуживание. Как клиентоориентированная и заботливая компания, мы стремимся к тому, чтобы посетители не просто получали здесь услуги, но и чувствовали себя по-настоящему важными и ценными для нас», — отметил генеральный директор Ucom Ральф Йирикян.
Ucom имеет 75 центров продаж и обслуживания по всей Армении, 23 из которых находятся в Ереване, включая недавно открывшийся центр в Homplex Hyper Mall.