«Բանկ ՎՏԲ (Արմենիա) ՓԲԸ-ն պարգեւատրվել է ՎՏԲ-ի «Տեղական շուկայում ՎՏԲ ապրանքանիշի բարձր ցուցանիշի համար» դիպլոմով, հաղորդում է բանկի մամլո ծառայությունը:
Ըստ հաղորդագրության, այս պարգեւին Հայաստանի ՎՏԲ բանկը արժանացել է զգալի նվաճումների համար 2007-2008թթ. ՀՀ-ում բանկային ծառայությունների սպառողների շրջանում ՎՏԲ ապրանքանիշի առաջ մղման ու ընդլայնման համար, ինչպես նաեւ բնակչության շրջանում ՎՏԲ ապրանքանիշի հանդեպ դրական վերաբերմունքի մակարդակի բարձրացման ոլորտում:
ՎՏԲ բանկ ԲԲԸ-ի փոխնախագահ, վարչության նախագահ Տիտովի մակագրած դիպլոմը հուշանվերի հետ միասին հանդիսավոր պայմաններում հանձնվել է ՎՏԲ բանկ (Արմենիա) ներկայացուցիչ Ավետիսյանին 2009թ, հունիսի 19-ին` ՎՏԲ ապրանքանիշի ու մարքեթինգային հաղորդակցությունների կառավարման հանձնաժողովի 10-րդ նիստի արդյունքների ամփոփման ժամանակ: Դիպլոմը հանձնել է ՎՏԲ բանկ ԲԲԸ-ի հասարակայնության հետ կապերի ու մարքեթինգի դեպարտամենտի գովազդի ու մարքեթինգի պետ, փոխնախագահ Ե.Ա.Մամսուրովան:

23 Июнь 2009 - 11:25 AMT
Банк ВТБ (Армения) удостоен Диплома ВТБ «За высокий показатель знания бренда ВТБ на локальном рынке»
ЗАО «Банк ВТБ (Армения)» награжден Дипломом ОАО Банк ВТБ “За высокий показатель знания бренда ВТБ на локальном рынке”, сообщает пресс-служба банка.
Согласно сообщению, этой почетной награды в номинации POWER-БРЕНД дочерний банк ВТБ в Армении удостоен за заметные достижения, достигнутые в период 2007-2008 годов в области продвижения и расширения знания бренда ВТБ среди потребителей банковских услуг в Республике Армения (спонтанное знание – 57%, знание с подсказкой – 88%), а также в сфере повышения уровня лояльности населения страны к бренду ВТБ.
Диплом, подписанный заместителем президента-председателя правления ОАО Банк ВТБ Титовым В.Н., наряду с памятным подарком от ВТБ был в торжественной обстановке вручен вице-президентом – начальником Управления рекламы и маркетинга Департамента связей с общественностью и маркетинга ОАО Банк ВТБ Мамсуровой Е.А. представителю Банка ВТБ (Армения) Аветисяну А.Г. 19 июня 2009 года, во время подведения итогов 10-го заседания Комиссии по управлению брендом и маркетинговыми коммуникациями ВТБ.