23 Հունիս 2009 - 15:02 AMT
«ԱրմենՏելը» հայտարարել է Երեւանում վաճառքի եւ սպասարկման երկու նոր գրասենյակների (ՕՊիՕ) մասին: Նոր գրասենյակները համապատասխանում են Beeline-ի սպասարկման ամենաբարձր չափորոշիչներին: «Համոզված եմ, որ այդ գրասենյակներում հաճախորդների նկատմամբ կողնորոշումը եւ անթերի սպասարկումը Beeline-ի սպասարկումը բարձրացնելու նոր ծրագրի հաջողության գրավականը կդառնան»,- հայտարարել է գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն բացման արարողության ժամանակ:
Աբովյան փողոցում գտնվող նոր գրասենյակում ներկայացվելու է ծառայությունների ողջ փաթեթը, բացի ֆիքսված կապի անջատված համարների կրկնակի միացումից: Beeline մնացած բոլոր գրասենյակներում ծառայությունները սահմանափակումներ չունեն:
2009-ի սկզբից բացվել են Beeline-ի վաճառքի եւ սպասարկման 9 գրասենյակներ, այդ թվում Եղվարդում, Նոր Հաճնում, Սեւանում, Ջերմուկում, Վարդենիսում եւ Ծաղկաձորում: Ներկա դրությամբ Հայաստանում գործում են Beeline-ի վաճառքի եւ սպասարկման շուրջ 60 գրասենյակներ:

«АрменТел» объявил об открытии еще двух новых офисов продаж и обслуживания (ОПиО) в Ереване. Новые офисы соответствуют самым высоким стандартам обслуживания Beeline. «Уверен, что клиентоориентированность и безупречный сервис в офисах станут залогом успеха новой программы повышения качества обслуживания Beeline» – заявил Генеральный директор Игорь Климко на церемонии открытия.
В новом офисе по ул.Абовяна будет предоставляться весь спектр услуг, кроме повторного подключения отключенных номеров фиксированной связи. Во всех остальных офисах Beeline услуги предоставляются без ограничений.
С начала 2009 года открылось 9 офисов продаж и обслуживания Beeline, в том числе в Егварде, Нор Ачине, Севане, Джермуке, Варденисе и Цахкадзоре. В настоящее время в Армении действуют около шестидесяти офисов продаж и обслуживания Beeline.