«ԱրմենԹելը» (ապրանքանիշը` Beeline) այսօր բացել է Beeline սպասարկման եւ վաճառքի 60-րդ գրասենյակը: Նոր գրասենյակը գտնվում է Երեւանի կենտրոնում` Ամիրյան 3 հասցեով, եւ տրամադրելու է կապի ծառայությունների ողջ շրջանակը: Հետագայում այդ գրասենյակը կաշխատի շուրջօրյա եւ առանց հանգստյան օրերի:
Նոր գրասենյակի բացմանը «ԱրմենԹելի» գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն նկատել է. «Մեր նոր գրասենյակը գտնվում է Երեւանի սրտում` երկրի գլխավոր` Հանրապետության հրապարակից երկու քայլի վրա: Դա եւս մեկ քայլ է` ուղղված մեր բաժանորդների սպասարկման որակի բարելավմանը»:
Beeline ներ գրասենյակի բացման արարողությանը ներկա էին Երեւանի քաղաքապետի տեղակալ Տարոն Մարգարյանը, «ԱրմենԹել» ընկերության բջջային բիզնեսի տնօրինության ղեկավար Գեննադի Կալգաշկինը, հայտնի ջազմեն Լեւոն Մալխասյանը եւ ուրիշներ:
Սպասարկման որակի բարձրացման ծրագրի շրջանակներում մոտ ժամանակներս նոր գրասենյակներ կբացվեն Շիրակի եւ Սյունիքի մարզերում:

“АрменТел” (торговая марка Beeline) открыл сегодня 60-ый офис продаж и обслуживания (ОПиО) Beeline. Новый офис, расположен в самом центре Еревана по адресу Амиряна 3, и будет предоставлять полный спектр услуг связи. Впоследствии данный офис будет работать круглосуточно и без выходных.
Открывая новый офис, генеральный директор «АрменТел» Игорь Климко заметил: «Наш новый офис расположен в самом сердце Еревана, в двух шагах от главной площади страны – площади Республики. Это еще один шаг, направленный на улучшение качества обслуживания наших абонентов».
На церемонии открытия нового офиса Beeline присутствовали первый заместитель мэра Еревана Тарон Маргарян, глава дирекции по мобильному бизнесу компании «АрменТел» Геннадий Калгашкин, известный джазмен Левон Малхасян и другие.
В рамках программы повышения качества обслуживания в ближайшее время будут открыты новые офисы в Ширакской и Сюникской областях.