6 Հուլիս 2009 - 10:18 AMT
ՊրոԿրեդիտ բանկը մինչեւ օգոստոսի 31-ն առաջարկում է նոր պայմաններ VISA միջազգային չիպային քարտերի համար, հաղորդում է բանկի մարքեթինգի մամլո ծառայությունը:
Համաձայն հաղորդագրության, այժմ դրանք տրամադրվում են 50 տոկոս զեղչով առաջին տարվա սպասարկման համար, բացի դրանից ՊրոԿրեդիտ բանկի վրացական բոլոր բանկոմատներում դրանց սպասարկումն անվճար է: Միաժամանակ նշվում է, որ VISA քարտերը տրամադրվում են անվճար:
Նոր առաջարկի շրջանակներում, VISA Classic քարտերի տարեկան սապասարկման վարձը կազմում է նախկին 8000 դրամի փոխարեն 4000 դրամ, իսկ VISA Electron քարտերը նախկին 4000 դրամի փոխարեն` 2000 դրամ (այս սակագները գործում են միայն առաջին տարվա սպասարկման համար):
«Այս նոր պայմանները հատկապես կհետաքրքրեն հաճախակի արտասահման, մասնավորապես Վրաստան մեկնողներին, քանի որ այնտեղ Պրոկրեդիտ բանկի բոլոր բանկոմատներն այժմ անվճար են սպասարկում VISA քարտերը», ասվում է հաղորդագրության մեջ:
Պրոկրեդիտ բանկի VISA միջազգային քարտերը սպասարկվում են ավելի քան 1 մլն բանկոմատներում եւ աշխարհի ավելի քան 500 հազար վճարային տերմինալներում:

6 Июль 2009 - 10:18 AMT
ПроКредит Банк до 31 августа предлагает новые условия для международных чиповых карточек VISA, сообщает служба маркетинга банка.
Согласно сообщению, теперь они предоставляются с 50% скидкой для первого года обслуживания, помимо этого во всех грузинских банкоматах ПроКредит Банка они обслуживаются бесплатно. При этом в сообщении отмечается, что карты VISA выдаются однозначно бесплатно.
В рамках нового предложения, годовое обслуживание VISA Classic вместо 8 000 драмов составляет 4 000 драмов. ПроКредит Банк также уменьшил обслуживание VISA Electron – 2 000 драмов вместо предыдущих 4 000 драмов (эти цены действуют только в течение первого года обслуживания).
«Эти новые условия обслуживания заинтересуют тех людей, которые часто путешествуют или любят отдыхать за границей, в частности в Грузии, поскольку там все банкоматы ПроКредит Банка теперь обслуживают карточки VISA бесплатно», говорится в сообщении.
Международные карточки VISA ПроКредит Банка обслуживаются в более чем 1 млн. банкоматах и более 500 тыс. платежных терминалах всего мира.