4 Սեպտեմբեր 2009 - 07:01 AMT
«Յունիբանկ»-ը ներկայացնում է նոր վարկային քարտեր, հաղորդում է բանկի մամլո ծառայությունը: U-Profy վարկային քարտը հիմնականում նախատեսված է աշխատավարձային ծրագրերի եւ այն անհատների համար, որոնք իրենց աշխատավարձը ստանում են «Յունիբանկ»-ի պլաստիկ քարտով: Քարտի հիմնական առավելությունը մինչեւ աշխատավարձի եռապատիկը, բայց ոչ ավելի քան 1 100 000 դրամը, վարկային գումար ստանալու հնարավորությունն է: Քարտի ստացման համար անհրաժեշտ փաստաթղթերի ցանկը հասցված է նվազագույնի` դիմում, անձնագիր, սոցիալական քարտ, տեղեկանք աշխատանքի վայրից աշխատավարձի եւ զբաղեցրած պաշտոնի վերաբերյալ: Վարկի ժամկետը կազմում է մինչեւ 36 ամիս, տարեկան տոկոսադրույքը` 20-24%:
U-Boss վարկային քարտը նախատեսված է կազմակերպությունների ղեկավարների ու հիմնադիրների համար, կարող է օգտագործվել ինչպես ֆիզիկական, այնպես էլ իրավաբանական անձանց կողմից: Վարկի չափը կազմում է մինչեւ 10 հազար դոլար կամ եվրո մինչեւ 36 ամիս, տարեկան տոկոսադրույքը` 20-24%:

“Юнибанк” выпустил новыe кредитные карты, сообщает пресс-служба банка. Кредитная карта U-Profy, которая в основном предназначена для зарплатных программ и лиц, получающих зарплату по пластиковой карте “Юнибанка”. Преимущество карты заключается в том, что кредитный лимит может быть выделен до трехкратного размера зарплаты, но не более 1 100 000 драм. Срок кредита составляет до 36 месяцев, процентная ставка – 20-24% годовых. Для получения карты список предоставления необходимых документов сведен до минимума: заявление, паспорт, социальная карта, справка с места работы о размере заработной платы и занимаемой должности.
Карта U-Boss предназначена для руководителей и основателей организаций, может использоваться как физическими, так и юридическими лицами. Размер кредита составляет до $10 тыс. или евро со сроком до 36 месяцев и по ставке 20%.