9 Սեպտեմբեր 2009 - 11:22 AMT
Վաղը ՎիվաՍելլ-ՄՏՍ ընկերության գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը Վանաձորի Մխիթար Գոշի անվան համալսարանում հանդես կգա «ՎիվաՍելլ-ՄՏՍ` բիզնես, որն առաքելություն ունի» թեմայով դասախոսությամբ:
Այդ մասին PanARMENIAN.Net-ի թղթակցին հաղորդել են ՎիվաՍելլ-ՄՏՍ ընկերության մամլո ծառայությունից: Մասնավորապես իր այցի շրջանակներում գլխավոր տնօրենը կհանդիպի ուսանողների եւ դասախոսների հետ, հավաքվածների հետ կկիսվի բիզնեսի կառավարման, ցանցի տեխնիկական զարգացման, ընկերության մարքեթինգային ռազմավարության գաղտնիքներով, ինչպես նաեւ կանդրադառնա ՎիվաՍելլ-ՄՏՍ-ի սոցիալական պատասխանատվությանը:
Թեմաներից մեկը կլինի նորամուծությունների դերը ընկերության աշխատանքի արդյունավետության ապահովման գործում, այդ թվում` ժամանակակից ցանցի ապահովումը եւ նոր ծառայությունների առաջարկները:

9 Сентябрь 2009 - 11:22 AMT
Завтра генеральный директор компании Ральф Йирикян выступит с лекцией на тему «ВиваСелл-МТС – бизнес, у которого есть миссия» в университете имени Мхитара Гоша в Ванадзоре.
Об этом корреспонденту PanARMENIAN.Net сообщили в пресс-службе компании VivaCell-MTS. В частности в рамках своего визита гендиректор встретится со студентами и преподавателями, и поделится с собравшимися секретами стратегии управления бизнесом, технического развития сети, маркетинговой стратегии компании, а также затронет вопросы корпоративной социальной ответственности ВиваСелл-МТС.
Также одной из тем, станет роль инноваций в обеспечении продуктивности в работе компании, в том числе, обеспечение современной сети и предложение новых услуг.