«Յունիբանկը» հայտարարել է նոր ակցիայի մեկնարկի մասին, որի շրջանակներում պետական հիմնարկների ծառայողները մինչեւ ընթացիկ տարվա վերջը կարող են ձեւակերպել աշխատավարձային պլաստիկ քարտեր առանց սպասարկման վճարի: Ակցիայի մասնակիցներին նաեւ արտոնյալ պայմաններով օվերդրաֆտ ստանալու հնարավորություն կընձեռվի, մասնավորապես ավելի ցածր տոկոսներով (18-20%), հաղորդում է բանկի մամլո ծառայությունը:
Համաձայն հաղորդման, այդ ակցիայի շրջանակներում «Յունիբանկը» առաջարկում է օգտվել U-Profy կրեդիտային քարտից, որը հիմնականում նախատեսված է աշխատավարձային ծրագրերի համար: Քարտի առավելությունը կայանում է նրանում, որ վարկային լիմիտը կարող է հատկացվել մինչեւ աշխատավարձի եռապատիկը: Վարկը տրամադրվում է մինչեւ երկու տարվա ժամկետով, երկարացման հնարավորությամբ:
Քարտը ստանալու համար բավական է ներկայացնել դիմում, անձնագիր, սոցքարտ եւ տեղեկանք աշխատանքի վայրից: U-Profy վարկը տրամադրվում է Visa միջազգային քարտով, որը ընդունվում է աշխարհի ավելի քան 170 երկրներում: Բացի այդ Visa քարտը համապատասխանում է բոլոր անհրաժեշտ անվտանգության պայմաններին եւ ակտիվ օկտագործում է Ինտերնետ ցանցում:
Կազմակերպությունների ղեկավարների եւ հիմնադիրների համար «Յունիբանկը» թողարկել է U-Boss քարտը, որը տրամադրվում է ինչպես ֆիզիկական, այնպես էլ իրավաբանական անձանց: Վարկի չափը կազմում է մինչեւ 10 000 դոլար կամ եվրո, վարկի առավելագույն ժամկետը` 36 ամիս է, տարեկան 20% տոկոսադրույքով օվերդրաֆտի օգտագործաց մասի համար: Վարկերը տրամադրվում են Visa Gold քարտով:

“Юнибанк” объявил о начале новой акции, в рамках которой служащие государственных учреждений до конца текущего года могут оформить зарплатные пластиковые карты без платы за обслуживание. Участникам акции также будет предоставлена возможность получения овердрафта по льготным условиям, в частности по более низким процентам (18-20%), сообщает служба по связям с общественностью банка.
Согласно сообщению, в рамках акции “Юнибанк” предлагает воспользоваться кредитной картой U-Profy, которая в основном предназначена для зарплатных программ. Преимущество карты заключается в том, что кредитный лимит может быть выделен до трехкратного размера зарплаты. Кредит предоставляется на срок до двух лет, с возможностью пролонгации.
Для получения карты достаточно предъявить заявление, паспорт, социальную карту и справку с места работы. Кредит U-Profy предоставляется международной картой Visa, которая принимается более чем в 170 странах мира. Помимо этого карты Visa отвечают всем необходимым требованиям безопасности и активно используются в сети Интернет.
Для руководителей и основателей организаций, “Юнибанк” запустил карту U-Boss, которая выдается как физическим, так и юридическим лицам. Размер кредита составляет до 10 тысяч долларов или евро, максимальный срок кредита – 36 месяцев, процентная ставка – 20% годовых на использованную часть овердрафта. Кредиты выдаются картой Visa Gold.