30 Սեպտեմբեր 2009 - 13:38 AMT
Հայաստանի տարածքում Ինտերնետ-ծառայություններ տրամադրող ADC ընկերությունը հայտարարում այն մասին, որ հոկտեմբերի 1-19 ընկերությունը բոլոր շահագրգռված կազմակերպություններին անվճար միացում եւ առաջին ամսվա ընթացքում անվճար համացանց է առաջարկում:
Այդ մասին PanARMENIAN.Net-ին հաղորդել են ADC ընկերության մամլո ծառայությունից: Մասնավորապես, հաղորդագրության մեջ ասվում է, որ բոլոր ընկերությունները, որոնք տվյալ ժամանակահատվածում միանում են ADC օպտիկամանրաթելային ցանցին, միացման համար չեն վճարելու 50 հազար դրամ, ինչպես նաեւ առաջին ամսվա ընթացքում ազատվելու են ընկերության մատուցած ինտերնետ-ծառայությունների վճարումից:

Провайдер Интернет-услуг на территории Армении – компания ADC объявляет о том, что с 1 по 9 октября включительно компания предлагает всем заинтересованным организациям бесплатное подключение и бесплатный интернет за первый месяц предоставления услуги.
Об этом PanARMENIAN.Net сообщили в пресс-службе компании ADC. В частности, в сообщении говорится, что все компании, которые подключатся к оптико-волоконной сети ADC в течение данного периода, не будут платить 50 тысяч драм за подключение и, кроме этого, будут освобождены от оплаты интернет-услуг компании за первый месяц.