«Հայէկոնոմբանկը» շարունակում է նոր անակնկալներ մատուցել իր հաճախորդներին: 2009թ. նոյեմբերի 1-ից մինչեւ 2010թ. հունվարի 31-ը Երեւանում բանկի մասնաճյուղերի ծառայություններից օգտվող բոլոր քաղաքացիները կդառնան աննախադեպ ակցիայի մասնակիցները, հաղորոդում է բանկի մամլո ծառայությունը:
Ըստ հաղորդագրության, ակցիայի շրջանակներում մայրաքաղաքի մասնաճյուղերում հիփոթեքային վարկ կտրամադրվի տարեկան 12-14 տոկոս տոկոսադրույքով, գործող 14-16 տոկոսի փոխարեն, իսկ ոսկու գրավով վարկերի տոկոսադրույքը տարեկան կկազմի 20 տոկոս, գործող 24-ի փոխարեն:

Armeconombank announced a new action: from November 1, 2009 – January 31, 2010 Armeconombank Yerevan branches’ clients will be given chance to participate in unprecedented project, bank’s press service reported.
Within action frameworks, mortgage loans will be provided at the annual rate of 12-14% (instead of 14-16% stipulated) and annual rate for golden items on pledge will comprise 20% (instead of 24% stipulated).
Besides, ArCa Classic, ArCa Adidas, Gift Card, MasterCard Standard, MasterCard Business plastic cards will be provided and serviced free of charge.