3 Նոյեմբեր 2009 - 18:07 AMT
Նոյեմբերի 3-ին Երեւանում տեղի է ունեցել «ՀայՌուսգազարդ» ՓԲԸ-ի վարչության հերթական նիստը, որի ընթացքում քննարկվել են 2010թ. գազային համալիրի վերականգնման եւ զարգացման ծրագիրը, «ՀայՌուսգազարդ» ՓԲԸ-ի գազաէներգետիկ ու ներդրումային նախագծերը, ինչպես նաեւ «ՀայՌուսգազարդ» ՓԲԸ-ի ֆինանսատնտեսական գործունեության ծրագիրը 2010թ. համար»:
Վարչությունը հավանություն է տվել ծրագրերին, հաշվի առնելով վարչության անդամների դիտողություններն ու առաջարկները եւ որոշել է ներկայացնել դրանք «ՀայՌուսգազարդ» ՓԲԸ-ի Տնօրենների խորհրդի հերթական նիստի քննարկմանը, հաղորդում է ընկերության մամլո ծառայությունը:

3 Ноябрь 2009 - 18:07 AMT
3 ноября в Ереване состоялось очередное заседание правления ЗАО “АрмРосгазпром», в ходе которого были рассмотрены проекты Программы восстановления и развития газового комплекса, газоэнергетических и инвестиционных проектов ЗАО «АрмРосгазпром» на 2010 год, а также проект “Программы финансово-хозяйственной деятельности ЗАО “АрмРосгазпром” на 2010 год”.
Правление приняло решение одобрить с учетом замечаний и предложений членов Правления проекты программ и представить их на рассмотрение очередного заседания Совета директоров ЗАО “АрмРосгазпром”, сообщает пресс-служба компании,