«ԱրմենՏել» ՓԲԸ-ն (ապրանքանիշը Beeline) հայտարարում է Beeline վաճառքի եւ սպասարկման 10 նոր գրասենյակների բացման մասին: 10 նորաբաց գրասենյակներից 5-ը գտնվում են Եր-ան քաղաքի համայնքներում, մասնավորապես Ավանում (Խուդյակովի փողոց 165/15), Կենտրոնում (Կորյունի փողոց, շենք 7 Բ), Մալաթիա Սեբաստիաում (Րաֆֆու փողոց N 33/5), Քանաքեռ Զեյթունում (Սեւակի փողոց N 51) եւ Նուբարաշենում (Նուբարաշենի փողոց 6, N 22/1): Եվս հինգը բացվել են մայրաքաղաքից դուրս` Արմավիրում, Աբովյանում, Բյուրեղավանում, Հրազդանում եւ Բագրատաշեն գյուղում:
«ԱրմենՏել»-ը` կապի ինտեգրացված օպերատոր է եւ ակտիվորեն աշխատում է հեռահաղորդակցության շուկայի բոլոր բնագավառներում: Սա նշանակում է, որ հաճախորդները մեզ դիմում են ամենատարբեր հարցերով, որոնք պահանջում են անհատական մոտեցում, իսկ անհատական մոտեցումը սկսում է վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակների զարգացած եւ հարմարավետ ցանցից»,- նշեց «ԱրմենՏել» ՓԲԸ-ի գլխավոր տնօրեն Ի.Կլիմկոն:

6 Ноябрь 2009 - 13:08 AMT
ЗАО “АрменТел” (торговый знак Beeline) объявил об открытии десяти новых офисов продаж и обслуживания Beeline.
Как сообщили PanARMENIAN.Net в службе по связям с общественностью «АрменТела», пять из десяти новых  офисов Beeline расположены в Ереванских общинах Аван (ул. Худякова 165/15), Кентрон (ул. Корюна, зд. 7 “Б”), Малатия-Себастия (ул. Раффи, N33/5), Канакер-Зейтун (ул. П. Севака, N 51) и Нубарашен (ул. Нубарашена 6, N 22/1). Еще пять новых офисов открыто за пределами столицы – в городах Армавир, Абовян, Бюрегаван, Раздан и в селе Баграташен.
“АрменТел” – интегрированный оператор связи, активно работающий во всех сегментах телекоммуникационного рынка. Это означает, что клиенты приходят к нам с самыми разнообразными вопросами, требующими индивидуального подхода. А индивидуальный подход начинается с удобной и разветвленной сети офисов обслуживания и продаж”,  – сказал Генеральный директор ЗАО “АрменТел” Игорь Климко.