«ԱրմենՏել» ՓԲԸ-ն (ապրանքանիշը` Beeline) պարգեւատրեց Հայաստանի Պետական համալսարանի եւ Տնտեսագիտական համալսարանի հինգ ուսանողի, որոնք հաղթող ճանաչվեցին արդեն իսկ ավանդական դարձած «Ճանաչիր Beeline» մրցույթում:Ինչպես հայտնեցին PanARMENIAN.Net-ին «ԱրմենՏել»-ի մամլո ծառայությունում, մրցույթը, որին մասնակցեց 90 հոգի, անցկացվեց Հայաստանի Տնտեսագիտական համալսարանի աշխատանքի տոնավաճառի շրջանակում: «ԱրմենՏել» ընկերության ներկայացուցիչները առաջարկեցին մասնակիցներին նկարագրել Beeline ապրանքանիշի իրենց ընկալումը: Մրցույթի մասնակիցները պատմեցին իրենց տպավորությունների – պատկերացումների մասին:
Գլխավոր մրցանակինարժանացածՀայաստանի Տնտեսագիտականհամալսարանիուսանողուհի Նունե Խաչատրյանը նկարագրեց Beeline ապրանքանիշը որպես լույսի եւ ստվերի խաղ` նշելով, որ դրանք գոյություն ունեն միասնության մեջ:
«Աշխատանքի տոնավաճառներում «Ճանաչիր Beeline» մրցույթ կազմակերպելն արդեն ավանդական է դարձել: Հետաքրքրականն այն է, որ ամեն անգամ առաջարկվում են նոր գաղափարներ, որոնք մեզ հնարավորություն են տալիս ընկալել Beeline ապրանքանիշը մեկ այլ տեսանկյունից», – նշեց աշխատակազմի եւ կազմակերպչական զարգացման գծով տնօրեն Լիանա Խաչատրյանը:

7 Ноябрь 2009 - 07:59 AMT
ЗАО “АрменТел” (торговый знак Beeline) наградило пятерых студентов Ереванского Государственного Университета и Экономического Университета Армении, ставших победителями конкурса “Узнай Beeline”. Как сообщили PanARMENIAN.Net в службе по связям с общественностью «АрменТела», конкурс, в котором приняло участие 90 человек, проходил в рамках ярмарки вакансий Экономического Университета Армении. Представители компании “АрменТел” предложили всем желающим изложить свое восприятие бренда Beeline.  Участники конкурса рассказали о своих впечатлениях и ассоциациях.
Обладательница главного приза, студентка Экономического Университета Армении Нунэ Хачатрян, описала торговый знак Beeline как двойную игру света и тени, отметив, что они не могут существовать друг без друга.
“Проведение конкурса “Узнай Beeline” на ярмарке вакансий стало уже традиционным. Примечательно, что каждый раз нам предлагаются новые идеи, которые позволяют открыть новые грани восприятия бренда Beeline”,  – отметила директор по работе с персоналом и организационному развитию ЗАО “АрменТел” Лианна Хачатрян.
Приятной  неожиданностью для участников ярмарки вакансий стала живая статуя Beeline,  с которой с удовольствием фотографировались посетители.