25 Նոյեմբեր 2009 - 08:21 AMT
ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը հանդիպել է ԵՊՏՀ Գյումրիի մասնաճյուղի ուսանողների հետ: Այդ մասին PanARMENIAN.Net-ին հաղորդել է ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի մամլո ծառայությունը:
«Այն ինչ տրվում է փորձով` իրական ձեռքբերում է գիտելիքների բազան հարստացնելու առումով: Դա թույլ է տալիս ստանալ առավելագույնը` ժամանակի տնտեսման եւ անմիջական շփման միջոցով: Իր փորձով երիտասարդների հետ կիսվելու ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի պատրաստակամությունը բխում է այդ տրամաբանությունից», ասաց ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը:
Շուրջ մեկ ժամտ-ած դասախոսությանընթացքում, ներկաները ծանոթացան կորպորատիվ պատասխանատվությամբ առաջնորդվող ընկերության մոտեցումներին, շուկայում հետագա ռազմավարությանն ու նորովի բացահայտեցին առաջատար լինելու ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի գաղտնիքը:
«Մենք նայում ենք առաջ եւ մեր տեսլականում զարգացած Հայաստան ունենալն է, որի հիմքը կրթված երիտասարդ սերունդն է: Նորարարությունը զարգացման բանալին է, – այն կազմակերպությունը, որն արհամարհական վերաբերմունք է դրսեւորում նորարարության հանդեպ, պարզապես չի կարող երկար գոյատեւել: Մենք ձեզ հետ կիսում ենք տարիների մեր փորձը եւ ավելացնում ձեր գիտելիքները` ձեր օգտի համար», ավելացրեց Ռալֆ Յիրիկյանը:
Իրռազմավարության կենսունակությունն ապացուցած ընկերության գլխավոր տնօրենը պատասխանեց նաեւ տեղում բարձրաձայնված հարցերին:

25 Ноябрь 2009 - 08:21 AMT
Генеральный директор ВиваСелл-МТС Ральф Йирикян встретился со студентами гюмрийского филиала Ереванского государственного экономического университета.  Об этом PanARMENIAN.Net сообщили в пресс-службе ВиваСелл-МТС.
“Все, что приходит с опытом – бесценно с точки зрения обогащения знаний. Это дает возможность достичь больших результатов и экономить время с помощью непосредственного общения. Готовность ВиваСелл-МТС делится своим опытом с молодежью обусловлена этим пониманием”, – заявил генеральный директор ВиваСелл-МТС.
В ходе часовой лекции студенты ознакомились с особенностями культуры управления ВиваСелл-МТС, необходимых условий для повышения производительности труда, корпоративных отношений, основанных на взаимном уважении и ответственности, а также со способами достижения поставленных целей.
“Мы  смотрим вперед, и в будущем мы видим процветающую Армению с высокообразованным поколением. Инновации играют ключевую роль для экономического роста. Они необходимы организациям как воздух. Сегодня мы представляем вам плоды нашего многолетнего опыта, тем самыми давая вам возможность расширить знания и извлечь из этого выгоду “, – добавил Йирикян.