Հաշվի առնելով գործունեության ծավալների աճը` «Յունիբանկը» որոշել է 2010-ի ընթացքում ինը նոր մասնաճյուղ բացել, հաղորդում է բանկի մամլո ծառայությունը: Ծրագրվում է մասնաճյուղեր բացել Ավան, Աջափնյակ, Էրեբունի, Դավիթաշեն համայնքներում, ինչպես նաեւ Արարատ, Տաշիր, Ագարակ, Սպիտակ ու Նոյեմբերյան քաղաքներում:
«Նոր մասնաճյուղերի բացման վայրերն ընտրվել են` հաշվի առնելով տվյալ քաղաքում կամ համայնքում այս կամ այն բանկային ծառայության պահանջարկը բնակչության մոտ»,- ասվում է հաղորդագրության մեջ:
Այսօրվա դրությամբ «Յունիբանկի» մասնաճյուղային ցանցը 34 մասնաճյուղ ունի, որոնցից մեկը` «Զվարթնոց» մասնաճյուղը շուրջօրյա է աշխատում, առանց հանգստյան օրերի:

21 Декабрь 2009 - 12:42 AMT
Учитывая  рост объемов деятельности, “Юнибанк” принял решение в течение 2010 года открыть девять новых филиалов, сообщает пресс-служба банка. Планируется открытие филиалов в общинах Аван, Ачапняк, Эребуни, Дивидашен, а также в городах Арарат, Ташир, Агарак, Спитак и Ноемберян.
«Месторасположения новых филиалов выбраны с учетом потребности населения к той или иной банковской услуге в данном городе или общине», – говорится в сообщении.
На  сегодняшний день филиальная  сеть “Юнибанка” насчитывает  34 филиала, один из которых – филиал “Звартноц” работает круглосуточно, без выходных.