Հաշվի առնելով գործունեության ծավալների աճը` «Յունիբանկը» որոշել է 2010-ի ընթացքում ինը նոր մասնաճյուղ բացել, հաղորդում է բանկի մամլո ծառայությունը: Ծրագրվում է մասնաճյուղեր բացել Ավան, Աջափնյակ, Էրեբունի, Դավիթաշեն համայնքներում, ինչպես նաեւ Արարատ, Տաշիր, Ագարակ, Սպիտակ ու Նոյեմբերյան քաղաքներում:
«Նոր մասնաճյուղերի բացման վայրերն ընտրվել են` հաշվի առնելով տվյալ քաղաքում կամ համայնքում այս կամ այն բանկային ծառայության պահանջարկը բնակչության մոտ»,- ասվում է հաղորդագրության մեջ:
Այսօրվա դրությամբ «Յունիբանկի» մասնաճյուղային ցանցը 34 մասնաճյուղ ունի, որոնցից մեկը` «Զվարթնոց» մասնաճյուղը շուրջօրյա է աշխատում, առանց հանգստյան օրերի:

Considering the increased volume of its work, Unobank has made decision to open 9 new branches in 2010, the bank’s press services reported. The new branches will operate in Avan, Ajapnyak, Erebuni and Davidashen district communities of Yerevan, as well as in the towns of Ararat, Tashir. Agarak, Spitak and Noyemberyan.
“The locations were selected considering population’s demands in different towns and communities,” says the release.
The bank currently has 34 branch offices, with one of them (Zvarthnots) operating in an all-day-round regime.