17 Փետրվար 2010 - 15:07 AMT
«ՎիմպելԿոմ»-ը կաջակցի «1 Goal: Կրթությունը բոլորի համար»՝ կապի օպերատորների պատմության մեջ խոշորագույն համատեղ արշավին
GSM միջազգային ընկերակցության անդամ 18 օպերատորներ, որոնք սպասարկում են ավելի քան 1 մլրդ. բաժանորդի, 2010 թ ապրիլի 20-ից հուլիսի 11-ն ընկած ժամանակահատվածում կանցկացնեն լայնածավալ արշավ, որի շրջանակում բաժանորդներին հնարավորություն կընձեռվի իրենց ձայները տալ «1 Goal: Կրթությունը բոլորի համար» նախաձեռնության օգտին եւ ներդնել իրենց լուման ամբողջ աշխարհի երեխաների համար տարրական կրթությունը առավել հասանելի դարձնելու գործում:
«ՎիմպելԿոմ»-ը կաջակցի ակցիային բոլոր այն երկրներում, որտեղ ներկայացված է Beeline ապրանքանիշը, նշվում է PanARMENIAN.Net-ին ուղարկված մամլո հաղորդագրության մեջ:

17 Февраль 2010 - 15:07 AMT
Группа Компаний «ВымпелКом» (брэнд Beeline) объявила о поддержке крупнейшей в истории мобильных коммуникаций совместной кампании операторов связи из разных стран мира «1Goal: Образование для всех». Как сообщили PanARMENIAN.Net в пресс-службе АрменТел, компания Beeline поддержит акцию во всех странах присутствия.
18 операторов связи, входящих в Международную Ассоциацию GSM, обслуживающих более 1 млрд. абонентов, с 20 апреля по 11 июля 2010г. проведут широкомасштабную кампанию, в рамках которой предоставят возможность абонентам отдать свои голоса в поддержку инициативы «1Goal: Образование для всех», чтобы внести свой вклад в повышение доступности начального образования для всех детей в мире. Как отмечается на официальном сайте акции, около 72 млн. детей в мире лишены возможности получить среднее образование. В рамках акции 1GOAL is планируется создать возможность посещать школу для каждого ребенка во всем мире к 2015 году.