22 Փետրվար 2010 - 15:22 AMT
«Կամուրջ 2010» Միջազգային Տնտեսական Համաժողովի կազկոմիտեն պարգեւատրել է «ԱրմենՏել» ՓԲԸ-ի (ապրանքանիշը` Beeline) Գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոյին «Արդյունավետ կառավարման համար» պատվոգրով: Ինչպես PanARMENIAN.Net-ին հաղորդեցին «ԱրմենՏել» ՓԲԸ մամլո ծառայությունից, պատվոգրի հանձնումը տեղի է ունեցել փետրվարի 21-ին, Ծաղկաձորում` «Կամուրջ 2010» Միջազգային Տնտեսական Համաժողովի լիագումար նիստի ընթացքում: Հանձնելով պարգեւը` Հայաստանի արդյունաբերողների եւ գործարարների միության նախագահ Արսեն Ղազարյանը մատնանշեց «ԱրմենՏել» ՓԲԸ-ի եւ անձամբ Իգոր Կլիմկոյի ներդրումը Հայաստանի հեռահաղորդակցության շուկայի զարգացման գործում:
«Դեռ չի լրացել մեկ տարին, ինչ ես ստանձնել եմ «ԱրմենՏել» ընկերության ղեկավարի պաշտոնը եւ այս պատվոգիրը ես դիտարկում եմ ոչ միայն իբրեւ մեր ընկերության նվաճումների ճանաչում, այլ նաեւ իբրեւ հետագա աշխատանքների գրավական: Մեր ընկերության համար 2009-ը թվականը բեկումնային տարի էր. այն անցել է հաճախորդի հանդեպ հոգատարության նշանաբանի ներքո, եւ այն հսկայական աշխատանքը, որ մենք կատարել ենք, թույլ է տալիս լավատեսորեն նայել դեպի ապագա: 2010-ին մենք կշարունակենք անել ամեն հնարավորը, որպեսզի դառնանք ավելի դինամիկ ընկերություն»,- նշեց Իգոր Կլիմկոն:
«ԱրմենՏել» ՓԲԸ-ն ակտիվորեն մասնակցել է Համաժողովի աշխատանքներին: Իգոր Կլիմկոն զեկույցներ է ներկայացրել «Արդյունավետ կառավարումը ետճգնաժամային զարգացման պայմաններում» եւ «Հայաստանի հեռահաղորդակցության ենթակառուցվածքների զարգացման հեռանկարները եւ երկրի ինտեգրումը գլոբալ տեղեկատվական ցանց» թեմաներով:

22 Февраль 2010 - 15:22 AMT
Генеральный директор ЗАО «АрменТел» (торговая марка Beeline) Игорь Климко награжден дипломом «За эффективный менеджмент» на экономическом форуме «Мост 2010». Как сообщили PanARMENIAN.Net в пресс-службе «АрменТел», вручение диплома состоялось 21 февраля на заключительном пленарном заседании Седьмого Международного экономического форума «Мост 2010» в городе Цахкадзор. Как отметил, председатель Союза промышленников и предпринимателей Армении Арсен Казарян, Игорь Климко удостоился награды за эффективное управление бизнесом и осуществление серьезных инвестиций.
«Не прошло и года, как я вступил в должность руководителя компании «АрменТел» и эту награду я воспринимаю не только как признание достижений нашей компании, но и как аванс на будущее. 2009 год стал для компании годом прорыва, прошел под знаком заботы о клиенте и та огромная работа, которую мы проделали, позволяет нам с оптимизмом и уверенностью смотреть в будущее. В 2010 году мы будем продолжать делать все, чтобы стать еще более динамичной, по- настоящему сервисной компанией», – отметил Игорь Климко.
На ежегодном экономическом форуме «Мост 2010» Игорь Климко представил доклады на темы: «Эффективный менеджмент в условиях посткризисного развития» и «Перспективы развития телекоммуникационных инфраструктур в Армении и интеграция страны в глобальную информационную сеть».