5 Ապրիլ 2010 - 07:57 AMT
Երրորդ խոշորագույն, տարածաշրջանային, մասնագիտացված միջազգային ”Շինարարություն եւ ինտերիեր 2010” ցուցահանդեսը տեղի է ունենալու Երեւանում 2010-ի ապրիլի 21-23-ը Կ.Դեմիրճյանի անվան ՄՀՀ-ում, հաղորդում է ցուցահանդեսի կազմակերպիչ “Պրոմէքսպո” ընկերության մամլո ծառայությունը:
“Այս ցուցահանդեսը հիանալի հնարավորություն է ընկերությունների եւ գործարարների համար նոր կոմերցիոն փոխհարաբերություններ հաստատելու եւ շինարարական շուկան ուսումնասիրելու, իսկ սպառողների համար` լավագույն ընտրություն կատարելու համար”,- ասվում է հաղորդագրության մեջ:
“Շինարարություն եւ ինտերիեր” ցուցահանդեսը տեղի է ունենալու ՀՀ կառավարության, ՀՀ քաղաքաշինության նախարարության, ՀՀ արտակարգ իրավիճակների նախարարության, ՀՀ Առեւտրաարդյունաբերական պալատի, Երեւանի քաղաքապետարանի, Հայաստանի ձեռնարկատիրության Փոքր եւ միջին բիզնեսի զարգացման ազգային կենտրոնի պաշտոնական աջակցությամբ: Ցուցահանդեսի գլխավոր հովանավորն է “Գլենդել Հիլզ” ՓԲԸ-ն, իսկ պաշտոնական հովանավորը` “ Էյչ Էմ Թայլզ” ՍՊԸ-ն:
“ՊՐՈՄ ԷՔՍՊՈ” ընկերությունը հարուստ փորձ ունի մասնագիտացված ցուցահանդեսներ կազմակերպելու եւ անցկացնելու ուղղությամբ, որոնց նպատակը հայրենական արտադրողներին պաշտպանելն է: Ընկերությունը հետազոտություններ է անցկացնում ցուցահանդեսներում, որոնց արդյունքները նպաստում են նրանց կազմակերպման մակարդակի բարձրացմանը: Յուրաքանչյուր ցուցահանդեսում ստեղծվում է պաշոնական գրացուցակ, անցկացվում է գովազդային արշավ` ուղղված այցելուների ներգրավմանը:

5 Апрель 2010 - 07:57 AMT
Третья крупнейшая, региональная, специализированная международная выставка “Строительство и интерьер 2010” пройдет в Ереване с 21-ое по 23-е апреля 2010 года в СКК имени К. Демирчяна, сообщает пресс-служба организатора выставки компания “Промэкспо”.
“Эта выставка – прекрасная возможность для компаний и деловых людей наладить новые коммерческие взаимоотношения и изучить строительный рынок, а для потребителей – сделать лучший выбор”, – отмечается в сообщении.
Выставка “Строительство и интерьер” объединяет компании, предоставляющие услуги и товары в сфере строительства и обустройства интерьера и экстерьера. На выставке примут участие компании-производители, импортеры и экспортеры из Армении и зарубежных стран, которые предлагают армянскому строительному рынку последние разработки и технологи. Выставка неизменно вызывает большой интерес не только у отечественных, но и у зарубежных строительных компаний (России, Италии, Испании, Великобритании, Германии, Ирана и т.д).
Третья крупнейшая региональная выставка “Строительство и интерьер” будет проходить при официальной поддержке правительства РА, Министерства градостроительства РА, Министерства по Чрезвычайным Ситуациям РА, Торгово-промышленная палаты РА, мэрии г.Еревана, Национального центр развития малого и среднего предпринимательства Армении. Генеральным спонсором выставки является ЗАО "Глендел Хилз" , а официальным спонсором – ООО "Эйч Эм Тайлз".
Компания “ПРОМ ЭКСПО” имеет богатый опыт в организации и проведении специализированных выставок, целью которых является поддержка отечественных производителей. Компания проводит исследования на выставках, результаты которых способствуют повышению уровня их организации. К каждой выставке издается официальный каталог, проводится рекламная кампания, направленная на привлечение посетителей.