«ԱրմենՏել» ընկերությունը (ապրանքանիշը Beeline) հայտարարում է «Ընկերներ» սակագնային փաթեթի բաժանորդների համար ակցիայի անցկացման մասին: Մինչև 2010թ-ի հուլիսի 31-ը Beeline բջջային ցանցի ներսում «Ընկերներ» սակագնային փաթեթի ֆիզիկական անձ հանդիսացող բաժանորդների համար գործում են SMS հաղորդագրությունների նոր սակագներ:
Ինչպես ասվում է ընկերության մամլո հաղորդագրության մեջ, օրվա ընթացքում առաջին SMS հաղորդագրության արժեքը 20 դրամ է, իսկ մնացած հաղորդագրությունները կտարիֆիկացվեն յուրաքանչյուրը 9 դրամով:
«ԱրմենՏել» ընկերությունը «Ընկերներ» սակագնային փաթեթի բաժանորդներին առաջարկում է հաճույք ստանալ շփումից SMS հաղորդագրություն միջոցով և հաղորդակցվել կոլեգաների, բարեկամների, ծանոթների և, իհարկե, ընկերների հետ ավելի շահավետ սակագնով»,- նշեց «ԱրմենՏել» ընկերության Գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:–ԿԱ–

7 Июнь 2010 - 12:08 AMT
Компания «АрменТел» объявила об акции для абонентов тарифного плана «Друзья». Как сообщили PanARMENIAN.Net в пресс-службе «АрменТел», для физических лиц абонентов тарифного плана «Друзья» до 31 июля первое SMS сообщение в течение суток будет стоить 20 драмов, все последующие SMS-сообщения внутри мобильной сети Beeline будут тарифицироваться по 9 драмов за одно сообщение.
«Компания «АрменТел» предоставляет абонентам тарифного плана «Друзья» радость общения посредством SMS со своими коллегами, родственниками, знакомыми и, конечно же, друзьями по еще более выгодной цене», – отметил Генеральный директор ЗАО «АрменТел» Игорь Климко.