«ԱրմենՏել» ընկերությունը (ապրանքանիշը Beeline) հայտարարում է նոր ակցիայի մեկնարկի մասին, որի շրջանակում շարժական ինտերնետի հետվճարային համակարգի հաճախորդները կարող են ձեռք բերել 3G մոդեմ տարաժամկետ վճարման պայմանով: Ակցիան կշարունակվի մինչև 2010թ.-ի օգոստոսի 7-ը:
Տարաժամկետ վճարման պայմաններից կարող են օգտվել Երևան քաղաքի և Հայաստանի շրջանների ֆիզիկական անձ հանդիսացող բոլոր հաճախորդները: Բաժանորդն ինքն է որոշում մոդեմի գնի վճարման ժամանակացույցը. այն կարող է տևել երկուսից մինչև տասներկու ամիս, ասվում է ընկերության մամլո հաղորդագրության մեջ:
“Առաջարկելով Beeline 3G մոդեմի գնի տարաժամկետ վճարման պայմաններ` “ԱրմենՏել” ընկերությունը, որպես կապի միասնական օպերատոր, շարժական ինտերնետի մատչումը դարձնում է հասանելի` բարձացնելով հեռահաղորդակցության ծառայությունների հասանելիությունը հասարակության տաբեր խավերի համար, իսկ այս ամենի արդյունքում աճում է ինտերնետ թափանցելիության մակարդակը Հայաստանում”,- նշեց “ԱրմենՏել” ընկերության Գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:

Компания «АрменТел» (торговая марка Beeline) предлагает абонентам приобрести 3G- модемы в рассрочку до 7 августа 2010 года. Как сообщили PanARMENIAN.Net в пресс-службе “АрменТел”, возможностью поэтапной оплаты могут воспользоваться физические лица, жители Еревана и регионов Армении. Клиенту предоставляется возможность самому установить срок оплаты модема от 2 до 12 месяцев.
«Предлагая рассрочку для оплаты 3G-модема Beeline, как единый оператор связи, снимает пороговый барьер для доступа в Интернет при помощи мобильных технологий, и повышает доступность телекоммуникационных продуктов для представителей различных социальных слоев, как в столице, так и в регионах страны», – отметил генеральный директор ЗАО «АрменТел» Игорь Климко.