«ԱրմենՏել» ՓԲԸ-ն (ապրանքանիշը` Beeline) հայտարարում է կանխավճարային համակարգի ֆիզիկական անձ հանդիսացող բաժանորդների համար «Գիշերն է խոսում» ծառայության գործարկման մասին: «Գիշերն է խոսում» ծառայությունը տրամադրվում է «Սիրելի համարներ» ծառայության շրջանակում և հնարավորություն է ընձեռում ժամը 24:00-ից մինչև 8:00-ն անկախ խոսակցության տևողությունից խոսել 4 դրամով: Գումարը գանձվում է միայն միացման համար:
«Հանգստյան և արձակուրդների այս բուռն ժամանակահատվածում «ԱրմենՏել»-ը հնարավորություն է ընձեռում չսահմանափակել շփումը հարազատների և մտերիմների հետ: Միասնական օպերատորի նոր առաջարկը նախ և առաջ ուղղված է երիտասարդությանը, որոնց համար ընկերների հետ շփումը հատկապես գիշերը կյանքի յուրօրինակ ոճ է հանդիսանում»,- նշեց «ԱրմենՏել» ՓԲԸ Գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Այն բաժանորդներն, ովքեր արդեն ակտիվացրել են “Սիրելի համարներ” ծառայությունը, կարող են օգտվել «Գիշերն է խոսում» ծառայությունից` իրենց հեռախոսից հավաքելով *110*121# հրահանգը: Միացման արժեքը 300 դրամ է, աբոնենտային վարձ չի գանձվում: Առաջարկը ուժի մեջ է մինչև 2010թ-ի սեպտեմբերի 15-ը:
«Գիշերն է խոսում» և «Սիրելի համարներ» ծառայությունների ինչպես նաև այս ծառայությունը հասանելի սակագնային փաթեթների վերաբերյալ մանրամասն տեղեկություններ կարող եք ստանալ www.beeline.am կայքում, հաղորդում է «ԱրմենՏել» ընկերության մամլո ծառայությունը:

Компания «АрменТел» запустила услугу «Ночь говорит» для физических лиц – абонентов предоплатой системы расчетов. Как сообщили PanARMENIAN.Net в пресс-службе компании, услуга позволяет с 24:00 до 8:00 звонить на «Любимые номера» по цене 4 драма за звонок. Продолжительность разговора не имеет значения – плата взимается только за соединение.
«В разгар каникул и отпусков компания «АрменТел» дает возможность абонентам не ограничивать общение с родными и близкими. Прежде всего, новое предложение универсального оператора направлено на молодежную аудиторию, для которой общение с друзьями, особенно ночью, является своеобразным стилем жизни», – сказал генеральный директор ЗАО «АрменТел» Игорь Климко.
Абоненты, у которых активна услуга «Любимые номера», могут воспользоваться предложением «Ночь говорит», набрав со своего телефона команду *110*121#. Стоимость подключения составляет 300 драмов, абонентская плата за услугу «Ночь говорит» не предусмотрена. Предложение действительно до 15 сентября 2010 года.